W związku ze zmianą systemu bibliotecznego nie przeniosły się hasła użytkowników. W nowym systemie bibliotecznym Alma trzeba będzie je ustalić na nowo.

• Jeśli miałaś/miałeś uzupełniony adres mailowy na swoim koncie, można to zrobić samodzielnie przez Primo, klikając Zaloguj, następnie Resetuj hasło i wpisując numer karty bibliotecznej/numer UrbanCard/numer aplikacji Nasz Wrocław albo adres mailowy. Na podany mail na koncie czytelnika przyjdzie link resetujący hasło. Link jest ważny 24h.
  • Jeśli adres mailowy przypisany jest do więcej niż jednego konta bibliotecznego, reset hasła można uzyskać tylko poprzez podanie numeru karty (karty bibliotecznej/numer UrbanCard/numer aplikacji Nasz Wrocław) a nie adresu e-mail.
  • Jeśli nie miałaś/miałeś uzupełnionego adresu mailowego, w celu ustalenia nowego hasła prosimy o kontakt z wybraną filią.
  • Więcej informacji znajdziesz w zakładce Jak korzystać.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025.

Trzy logotypy instytucji: logotyp Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, obok napis Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, logotyp Biblioteki Narodowej