EBSCO

logo EBSCO
EBSCO zawiera około 54.000 książek elektronicznych, odpowiednich dla dorosłych i młodzieży o różnym poziomie zaawansowania językowego oraz o różnorodnej tematyce, jak np.: literatura fabularna, poradniki, biografie, zdrowie i fitness, hobby, podróże, gotowanie, aktywny wypoczynek i rekreacja. Wszystkie e-książki są dostępne w nieograniczonym dostępie. Czytelnicy znajdą w kolekcji książki między innymi w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i czeskim.

EBSCO Information Services (EBSCO) udostępnia nową darmową kolekcję e-booków zawierającą tysiące wysokiej jakości książek elektronicznych od najbardziej zaufanych wydawnictw uniwersyteckich i naukowych na świecie (m.in. takich jak University of Michigan Press, Taylor & Francis oraz Temple University Press).

EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection to kolekcja e-booków o różnorodnej tematyce (m.in. z zakresu biznesu, filozofii, historii, językoznawstwa, krytyki literackiej, nauk politycznych, nauk społecznych, prawa, religii, technologii) dostępnych w modelu Open Access (OA) bez ograniczeń DRM, co pozwala na ich swobodne pobieranie i udostępnianie przez użytkowników.

Kolekcja znajduje się na platformie EBSCOhost jako osobna baza pod nazwą eBook Open Access (OA) Collection

Zgłoś się po login i hasło do biblioteki lub napisz maila na adres: bibliotekarz@biblioteka.wroc.pl.

Logowanie do bazy EBSCO