Kontakt

Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu

ul. Sztabowa 98, 53-310 Wrocław
tel./fax: 71 364 69 68, 71 364 69 73 do 81
NIP: 894 25 62 883
REGON: 932101679

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.


uśmiechnięta kobieta na szarym tle

Dyrektorka

Anna Janus
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 621
ajanus@biblioteka.wroc.pl

brak zdjęcia

Zastępca Dyrektorki ds. administracyjnych

Jarosław Pajączkowski
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 624
jpajaczkowski@biblioteka.wroc.pl

uśmiechnięta kobieta w okularach na szarym tle

Zastępczyni Dyrektorki ds. merytorycznych

Emilia Kubacka
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 631
ekubacka@biblioteka.wroc.pl


Sekretariat

Magdalena Klepczarek
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76
oraz 71 382 86 20
mbp00@biblioteka.wroc.pl

Dział Organizacyjno-Prawny, Kadr i Kontroli

Iwona Marzec
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 628
kadry@biblioteka.wroc.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Joanna Łuszpińska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 629
jluszpinska@biblioteka.wroc.pl

Dorota Morawicka
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 637
dmorawicka@biblioteka.wroc.pl

Dział Księgowości

Główny księgowy
Michał Hałdziński
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 625
michal.hal@biblioteka.wroc.pl

Zastępca głównego księgowego
Urszula Kasprzak
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 627
ukasprzak@biblioteka.wroc.pl

Beata Kosińska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 647
bkosinska@biblioteka.wroc.pl

Ewa Bruder
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 643
ebruder@biblioteka.wroc.pl

Beata Michalik
KASA pon.- czw. 8.00 – 14.00, pt. 8.00 – 13.00
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 622
bmichalik@biblioteka.wroc.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Kontaktów Międzynarodowych i Współpracy z Radą Miejską oraz Radami Osiedli

Jolanta Grzelczyk
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 635
jgrzelczyk@biblioteka.wroc.pl

Dział Metodyczny

Kierowniczka
Anna Wiśniewska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 641
awisniewska@biblioteka.wroc.pl
metodyczny@biblioteka.wroc.pl

Instruktorka
Bożena Kaliszewska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 641
bkaliszewska@biblioteka.wroc.pl
metodyczny@biblioteka.wroc.pl

Instruktorka
Joanna Gil
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 644
jgil@biblioteka.wroc.pl
metodyczny@biblioteka.wroc.pl

Windykacja
Jolanta Pawlik-Klara
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 648
jpawlik@biblioteka.wroc.pl

Dział Gromadzenia i Opracowania

Kierowniczka
Magdalena Pawłowska
mpawlowska@biblioteka.wroc.pl
gromopra@biblioteka.wroc.pl

Gromadzenie:
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 634
Małgorzata Horbanowicz
Dorota Machnacz
Ewa Zarówny
Joanna Cieślak

Opracowanie:
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 632/646
Teresa Chrobak
Katarzyna Giermaziak
Małgorzata Hanowska
Piotr Nabielski
Kamila Sowińska
Elżbieta Walo
Dorota Surman

Scontrum
Katarzyna Wrotkowska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 642
scontrum@biblioteka.wroc.pl

Dział Promocji i Projektów

Kierownik
Maciej Kozieł
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 636
mkoziel@biblioteka.wroc.pl

Specjalistka ds. programowych
Karolina Leontowicz
kleontowicz@biblioteka.wroc.pl

Specjalistka ds. promocji
Marta Gieruń
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 650
mgierun@biblioteka.wroc.pl

Graficzka
Beata Walkowiak
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 626
bwalkowiak@biblioteka.wroc.pl

Graficzka
Sylwia Tracz
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 626
sylwia.tracz@biblioteka.wroc.pl

Pracownia Informatyczna

Przemysław Sromek
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 633 lub 645
psromek@biblioteka.wroc.pl

Marek Szafraniec
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 633 lub 645
masz@biblioteka.wroc.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iod@biblioteka.wroc.pl


Napisz do nas

Numery kont bankowych

Rachunek ogólny (np. wpłaty wadium przetargowego, zabezpieczenia do umów):
70 1020 5226 0000 6102 0416 0651

Rachunki do wpłat za przetrzymanie zbiorów:
Wpłaty za przetrzymanie zbiorów (w tym KRD):
20 1020 5226 0000 6302 0416 0677

Sprawy przekazane na drogę sądową (Alektum):
27 1020 5226 0000 6702 0416 0743

Sprawy przekazane Kancelarii Kałuża i Wspólnicy sp. z o. o.:
09 1020 5226 0000 6502 0678 7149

Sprawy przekazane na drogę sądową (Kancelaria Kałuża i Wspólnicy sp. z o.o.):
11 1020 5226 0000 6402 0733 9189

Rachunek do wpłat na fundusz czytelniczy biblioteki:
20 1020 5226 0000 6002 0416 0727

Inne numery kont


Obsługujemy Czytelników w Polskim Języku Migowym

Połącz się z konsultantem

Więcej informacji na stronie usługi.


Pętla indukcyjna w bibliotece – informacja dla osób głuchych i niedosłyszących

Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu umożliwia osobom używającym aparatów słuchowych lub implantów ślimakowych korzystanie z pętli indukcyjnej. Z urządzenia można skorzystać w Filii nr 23 (Bulwar Ikara 29-31) przy stanowisku oznaczonym oficjalnym piktogramem.

Ikonka pętli indukcyjnej z uchem, kreską przechodząca przez ucho i literą T obok ucha
Piktogram pętli indukcyjnej.