Kontakt

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

ul. Sztabowa 98, 53-310 Wrocław
tel./fax: 71 364 69 68, 71 364 69 73 do 81
NIP: 894 25 62 883
REGON: 932101679

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.


Dyrektor

Andrzej Ociepa
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 73 do 76 wew. 621
aoc@biblioteka.wroc.pl

Zastępca Dyrektora ds. administracyjnych

Jarosław Pajączkowski
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 624
jpajaczkowski@biblioteka.wroc.pl

uśmiechnięta kobieta na szarym tle

Zastępca Dyrektora ds. merytorycznych

Anna Janus
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 631
ajanus@biblioteka.wroc.pl


Sekretariat

Magdalena Klepczarek
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76
oraz 71 382 86 20
mbp00@biblioteka.wroc.pl

Dział Organizacyjno-Prawny, Kadr i Kontroli

Iwona Marzec
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 628
kadry@biblioteka.wroc.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Joanna Łuszpińska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 629
jluszpinska@biblioteka.wroc.pl

Dorota Morawicka
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 637
dmorawicka@biblioteka.wroc.pl

Dział Księgowości

Główny księgowy
Michał Hałdziński
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 625
michal.hal@biblioteka.wroc.pl

Zastępca głównego księgowego
Urszula Kasprzak
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 627
ukasprzak@biblioteka.wroc.pl

Beata Kosińska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 647
bkosinska@biblioteka.wroc.pl

Ewa Bruder
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 643
ebruder@biblioteka.wroc.pl

Beata Michalik
KASA pon.- czw. 8.00 – 14.00, pt. 8.00 – 13.00
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 622
bmichalik@biblioteka.wroc.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. kontaktów międzynarodowych

Małgorzata Zawada
mzawada@biblioteka.wroc.pl

Dział Metodyczny

Kierowniczka
Anna Wiśniewska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 641
awisniewska@biblioteka.wroc.pl
metodyczny@biblioteka.wroc.pl

Instruktorka
Ewa Pietraszek
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 644
epietraszek@biblioteka.wroc.pl
metodyczny@biblioteka.wroc.pl

Instruktorka
Bożena Kaliszewska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76 wew. 641
bkaliszewska@biblioteka.wroc.pl
metodyczny@biblioteka.wroc.pl

Dział Gromadzenia i Opracowania

Kierowniczka
Katarzyna Kucharska
kkucharska@biblioteka.wroc.pl
gromopra@biblioteka.wroc.pl

Gromadzenie:
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 634
Magdalena Pawłowska
Małgorzata Horbanowicz
Dorota Machnacz
Ewa Zarówny

Opracowanie:
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 632/646
Katarzyna Giermaziak
Małgorzata Hanowska
Jolanta Jaworska
Jadwiga Kaczmarska
Elżbieta Walo

Scontrum
Katarzyna Wrotkowska
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 642
scontrum@biblioteka.wroc.pl

Dział Promocji

Kierowniczka
Katarzyna Kabat
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 635
kkabat@biblioteka.wroc.pl

Specjalistka ds. promocji
Kalina Downarowicz
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 650
kdownarowicz@biblioteka.wroc.pl

Graficzka
Beata Walkowiak
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 626
bwalkowiak@biblioteka.wroc.pl

Graficzka
Sylwia Tracz
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 626
sylwia.tracz@biblioteka.wroc.pl

Pracownia Informatyczna

Przemysław Sromek
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 633 lub 645
psromek@biblioteka.wroc.pl

Marek Szafraniec
tel.: 71 364 69 68, 71 364 69 74 do 76, wew. 633 lub 645
masz@biblioteka.wroc.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iod@biblioteka.wroc.pl


Napisz do nas

* pola obowiązkowe

Numery kont bankowych

Rachunek ogólny (np. wpłaty wadium przetargowego, zabezpieczenia do umów):
70 1020 5226 0000 6102 0416 0651

Rachunki do wpłat za przetrzymanie zbiorów:
Wpłaty za przetrzymanie zbiorów:
20 1020 5226 0000 6302 0416 0677

Sprawy przekazane na drogę sądową:
27 1020 5226 0000 6702 0416 0743

Rachunek do wpłat na fundusz czytelniczy biblioteki:
20 1020 5226 0000 6002 0416 0727

Inne numery kont