Napis: XII Edycja Równoleżnik Zero; Europa; 11-13 kwietnia 2024. W tle fale.
XII Edycja Równoleżnik Zero; Europa; 11-13 kwietnia 2024.

Puk, puk! Halo, halo! Cześć! Witajcie!

Uruchamiamy zgłoszenia do XII edycji Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero, która odbędzie się w dniach 11–13 kwietnia 2024.

Tym razem zapraszamy do bliższego poznania Europy.

Jeśli byliście w kraju, którego symbolem jest jednorożec, obserwowaliście zorzę polarną, spacerowaliście po lawendowych polach Prowansji, odwiedziliście zamek Drakuli w Transylwanii, widzieliście zachód słońca nad Stonehenge lub po prostu znacie Europę jak własną kieszeń to koniecznie zgłoście się na nasz festiwal.

Jeśli podróżujecie po naszym kontynencie kamperem, autostopem, pieszo, rowerem, hulajnogą bądź w inny niekonwencjonalny sposób a urbex jest ci znany i niestraszny to musisz pojawić się na Równoleżniku.

A jeśli byliście w miejscowości Caldari di Ortona, gdzie mieści się fontanna, z której nieustannie leje się czerwone wino (dostępne całkowicie za darmo) to nie wyobrażamy sobie Równoleżnika bez ciebie.

Do 11 lutego 2024 czekamy na zgłoszenia osób, które chcą podzielić się z naszą festiwalową publicznością wrażeniami z podróży po europejskim kontynencie.