Zima na dobre rozgościła się w świecie. Lśniący śnieg przyjemnie skrzypi pod butami, przezroczyste sople zwisają z rynien, powietrze jest mroźne i rześkie. W taką pogodę dobrze jest wybrać się do biblioteki, pooglądać książki, usiąść wygodnie na zielonej kanapie i… zagrać w grę.

Biblioteczna maskotka leniwiec siedzi na kanapie ubrana w czerwone śpioszki w gwiazdki oraz czapkę Mikołaja, w łapkach trzyma telefon z włączoną grą "Gwiazdka z nieba".

Odkryj świąteczne zwyczaje dzięki grze „Gwiazdka z nieba”. Tym razem zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat, z opiekunami. Wstęp wolny, bez zapisów. Aby wziąć udział w grze, trzeba tylko mieć telefon lub tablet z dostępem do internetu oraz zainstalowaną aplikacją ActionTrack (do pobrania na systemy Android i IOS).

Data wydarzenia: 22.12.2022

ul. Sołtysowicka 29 h