Co czwartek o 17:30 w bibliotece na Sołtysowicach spotykamy się na zajęciach dla dzieci i ich opiekunów. Będą to zabawy plastyczne, głośne czytanie, gry i zabawy.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 3-7, ale na niektóre zapraszamy dzieci starsze. Prosimy o aktywny udział opiekunów podczas zajęć. Czas trwania: ok. 45 minut. Zajęcia są darmowe, bez zapisów.

Maskotka - leniwiec siedzi nad rysunkiem przedstawiającym żabkę. W tle zielone regały.

13 kwietnia  – „Dzień gapienia się w niebo”

14 kwietnia wypada Dzień gapienia się w niebo, my zaczniemy obchody dzień wcześniej. Jeśli pozwoli nam na to pogoda, wyjdziemy na dwór, jeśli nie, niebo przyjdzie do nas – tak czy inaczej, wysłuchamy książki „Tumfacek i zbieg z Okoliczności”, patrząc w niebo, a później przyjdzie czas na zabawy z chmurami w roli głównej.

20 kwietnia – „Spring weather”

W zabawie poznamy angielskie słowa związane z wiosną i zmienną wiosenną pogodą.

27 kwietnia – „Książka w grze”

UWAGA! Zajęcia otwarte dla osób w wieku 3-103 lata.

Trenerzy z akademii piłki nożnej TRIK Sołtysowice poprowadzą zajęcia o odkrywaniu pasji. Spodziewajcie się zabaw z piłką i pokazu freestyle football.

4 maja – „A gdyby z książki wypadł wilk?”

Przeczytamy książkę „O wilku, który wypadł z książki”, zastanowimy się, jak by to wyglądało, gdyby wilk wypadł z książki w naszej bibliotece, pobawimy się w złego wilka, a później pokolorujemy własne wilki i zrobimy dla nich baśniowe przebrania.

Adres:
Filia nr 19
ul. Sołtysowicka 29 h
51-168 Wrocław
tel.: 886 038 110