Od 1 lipca oferujemy dostęp do wybranych czasopism w języku angielskim. Mogą Państwo czytać bezpłatnie 4 tytuły: Science, The New Yorker, Vogue oraz Wired. Czasopisma są dostępne za pomocą serwisu i aplikacji Flipster. Przy okazji przypominamy, że testowy dostęp do całej platformy obowiązuje do 11 lipca.

4 tytuły w bezpłatnym dostępie

• Science – czasopismo naukowe wydawane przez American Association for the Advancement of Science. Podstawowym zadaniem tygodnika jest publikowanie najnowszych, szczególnie doniosłych odkryć w dziedzinie nauk przyrodniczych i materiałów wiążących się z rolą nauki we współczesnym świecie.
  • The New Yorker – opiniotwórczy  tygodnik o tematyce społeczno-kulturalnej i politycznej. Komentarze na temat spraw międzynarodowych, kultury popularnej, sztuki, nauki, technologii i biznesu. W piśmie publikowane są reportaże, recenzje literackie, opowiadania i rysunki satyryczne.
  • Wired – amerykańskie pismo informujące o wpływie techniki na kulturę, ekonomię i politykę i obserwujące wnikliwie zmianę kulturową. Aktualne trendy, raporty o nowych technologiach oraz historie pomysłów, które zmieniają naszą rzeczywistość.
  • Vogue – magazyn o modzie i stylu życia. Najnowsze trendy, życie gwiazd, uroda, sztuka. Czasopismo ukazuje się od końca XIX wieku i posiada 24 lokalne wersje. W ramach bibliotecznego dostępu oferujemy Państwu wydanie amerykańskie.
wizualizacja okładek magazynów na tabletach. Napisy: Tytuły dostępne w Twojej bibliotece. Uzyskaj dostęp do poniższych tytułów i czytaj magazyny cyfrowe, gdziekolwiek jesteś.
Dostęp do magazynów cyfrowych

Jak uzyskać dostęp?

• Flipster dostępny jest na urządzeniach stacjonarnych oraz poprzez aplikację mobilną.
  • Aby uzyskać dostęp, napisz e-mail na adres bibliotekarz@biblioteka.wroc.pl, podając numer swojej karty bibliotecznej (zwykłej, wgranej na UrbanCard lub do aplikacji Nasz Wrocław).
  • Dostęp będzie przyznawany czytelnikom nieposiadającym zadłużeń na koncie bibliotecznym.

Logowanie do platformy Flipster

logo Flipster