Odkrywaj siebie

Zmapuj Siebie to działania, w ramach których młode dziewczyny zyskują wsparcie w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i marzeń, a potem w znajdowaniu własnego wewnętrznego kompasu wskazującego kierunek w stronę sensu i celu.

Zmapuj Siebie nie da Ci odpowiedzi, jaki zawód jest dla Ciebie odpowiedni. Nie wręczymy Ci listy zawodów, w których się sprawdzisz. Za to proponujemy Ci coś bardziej niezwykłego – wsparcie w ustawieniu Twojego kompasu na kierunek, który biegnie w stronę czucia się ze sobą dobrze. W trakcie warsztatów przejdziemy przez różne aspekty eksplorowania siebie i swoich doświadczeń, żeby zobaczyć, w którą stronę chcę pójść w tym momencie w moim rozwoju i jak zdecydować o tym „co dalej?”.

Zajęcia w ramach projektu Wyloguj się.

Informacje

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu będzie dostarczenie przez osobę zainteresowaną wypełnionego Formularza świadomej zgody opiekuna

Prowadzący: Paulina Anna Galanciak, Paulina Łoś, Joanna Burska-Kopczyk
Adresat: młodzież w wieku od lat 13