Na zdjęciu Ewa-Wilczyńska-Saj z twarzą pomalowaną w plemienne wzory. Tekst: Ewa Wilczyńska-Saj, spotkanie, 20 lutego, godzina 17.30.

Zapraszamy na prelekcję online w ramach festiwalu podróżniczego Równoleżnik Zero.

Ewa Wilczyńska-Saj

kobieta wielu pasji i żyjąca w ciągłym biegu. Z wykształcenia muzyk i muzykolog, z zawodu marketingowiec i kolorysta, z pasji podróżnik i bloger. A to dopiero początek. Uwielbia swój aparat fotograficzny, wyprawy rowerowe i wszystko co wydaje dźwięki, szczególnie te niskie. Ostatnie zimy spędza w tropikach, bo jest niecodziennym zmarzluchem, kocha słońce i odległe kultury. W wolnych chwilach dzieli się swoimi podróżami na blogu EWAway, a kilka lat temu była prelegentem na naszym festiwalu, wraz ze swoim mężem – Romkiem, opowiadając o fragmencie swojej podróży dookoła świata.

„Wyspa Wielkanocna w festiwalowej odsłonie”

Z początkiem 2020 roku Ewa Wilczyńska-Saj wyruszyła na najbardziej odległy ląd świata – Wyspę Wielkanocną (a właściwie: Rapa Nui), by poznać od wewnątrz ten tajemniczy zakątek ziemi. To drugi pobyt na wyspie i już dużo bardziej przemyślany, choć tym razem w pojedynkę.

Transmisja spotkania będzie dostępna na fanpage’ach Równoleżnik Zero – Wrocławski Festiwal Podróżniczy, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Biblioteka Turystyczna oraz Mediateka!

Data wydarzenia: 20.02.2021