Zapraszamy na warsztaty, podczas których dzieci poznają historię papieru i piśmiennictwa. Będą uczyć się pisania gęsim piórem oraz odciskać pieczęci lakowe. Dzieci będą mogły zobaczyć sposób czerpania papieru z masy papierowej, który potem zostanie barwiony techniką japońską.

Adresat: Dzieci w wieku 6+
Zapisy pod adresem mailowym: warsztaty.jagodno@gmail.com, pod numerem telefonu: 798 847 351 lub w bibliotece
Prowadzenie: MiMiSiE

UA

Майстер-клас з виготовлення паперу

Запрошуємо на майстер-клас, під час якого діти дізнаються про історію паперу та писемності. Вони навчаться писати гусячим пером та робити воскові печатки. Діти зможуть побачити, як виготовляють папір із целюлози, а також як його розмальовують в японській техніці.

Запис за адресою електронної пошти: warsztaty.jagodno@gmail.com та номером телефону 798 847 351 або у самій бібліотеці.

Data wydarzenia: 19.05.2022

ul. Wilhelma Grapowa 1