W czwartek, 23 marca, zapraszamy na rodzinne warsztaty szycia uroczych wielkanocnych ozdób. Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat.

Українська версія

Zapraszamy na warsztaty, tworzenia wielkanocnych dekoracji. Podczas 1,5-godzinnego spotkania uszyjemy kurki i baranki. Do dyspozycji będą igły, nici, szablony, kolorowe materiały, dodatki oraz wypełnienie.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat (z opiekunami). Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w zajęciach wyłącznie w obecności opiekuna.

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: telefonicznie 71 364 69 66 lub mailowo zapisymulticentrum@biblioteka.wroc.pl. Przy zapisach prosimy o podanie imienia i wieku dziecka. Prosimy o informację w przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”. Więcej informacji o projekcie na stronie Biblioteki dla Ukrainy.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Data wydarzenia: 23.03.2023

MultiCentrum