Zapraszamy na spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzką z okazji premiery jego najnowszej książki pt. „Nie anioł”. Wydarzenie to odbędzie się w Mediatece przy Placu Teatralnym 5 we Wrocławiu o godzinie 17.30. Spotkanie poprowadzi Tomasz Duszyński.

Opis książki:
Na jednym z wrocławskich osiedli zamordowany zostaje dawny kolega nadkomisarza Marcina Zakrzewskiego, „Parol” Szawczak. Zabójca kontaktuje się z Marcinem, przedstawia się jako Anioł Stróż i przekazuje mu dziwną wiadomość. Zakrzewski zostaje odsunięty od śledztwa. Podczas napadu na hurtownię zastrzelony zostaje jeden z napastników. Szybko się okazuje, że obie sprawy w dziwny sposób są ze sobą powiązane. Zakrzewski podejrzewa, że za wszystkim stoi tajemniczy Anioł Stróż. Tylko kim jest i jaki jest jego motyw? Przeszłość niespodziewanie znowu upomina się o nadkomisarza Zakrzewskiego. Tym razem to on staje się ofiarą i musi liczyć na pomoc przyjaciół. Anioły też mają swoje mroczne tajemnice.

O autorze:
Rocznik 1969, wykształcenie wyższe ekonomiczne, wrocławianin. Interesuje się średniowieczną historią Śląska, fizyką kwantową i kosmologią, browarnik z zamiłowania. Swoją literacką przygodę zaczynał od opowiadań science fiction i fantasy, pisze thrillery, historie w stylu horror & mystery i kryminały.
Zadebiutował w roku 2019 i dotąd ukazało się sześć książek z nadkomisarzem Marcinem Zakrzewskim oraz doskonale przyjęte przez Czytelników Krwawnica i Burza.

Data wydarzenia: 16.04.2024

Godzina: 17:30

Adres:
Filia nr 58, MEDIATEKA
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
tel.: 71 347 12 82, 71 347 12 68