Miły spacer po parku? A może letni piknik? Zapraszamy wszystkich do skorzystania z czytelni plenerowej w Parku Grabiszyńskim. Będziemy dla Was od godziny 11.00 do 14.00. Czekać będą leżaczki i koce, by poczytać w plenerze pod chmurką. Mamy mnóstwo ciekawych lektur, a dla dzieci puzzle i książki-zabawki i gry planszowe.

Zapewniamy lemoniadę, książki i dobrą zabawę! Zabierzcie ze sobą swoje koce, maty i przekąski. Podczas pikniku dzieci będą mogły również skorzystać z animacji prowadzonych przez Hannę Główkę i Sarę Gorzelak- Jastrzębską.

Szukaj nas na łące w Parku Grabiszyńskim – polana przy pawilonie ESK! Uwaga – wydarzenie plenerowe z powodu złej pogody może zostać odwołane. Wstęp wolny.

Warsztaty literacko-plastyczne z elementami origami – Zakładkowy zawrót głowy

Start o godzinie 11.00!

W sierpniowe upały dobrze jest się skryć w cieniu rozłożystych drzew. A jeszcze lepiej rozłożyć koce, leżaki, napić się lemoniady i pogadać o książkach! A jak już przy książkach jesteśmy, to chyba zgodzimy się wszyscy, że żadna książka nie może się obyć bez zakładki – pięknej, wyjątkowej i koniecznie wykonanej własnoręcznie. I tym właśnie zajmiemy się na literackim pikniku przy pogaduchach o literaturze. Nauczymy się jak stworzyć ciekawe zakładki techniką origami lub takie klasyczne, z pięknymi zdobieniami i ulubionym cytatem z książki. Brzmi jak idealny sposób na spędzenie sobotniego przedpołudnia?

Zapraszamy dzieci w wieku 9-13 lat

Klub Rodzica Skrzydlate słowa – warsztat kreatywno-literacki dla dzieci z elementami mindfulness

Start o godzinie 13:00.

Warsztaty poprowadzi Hanna Główka

Wakacje to czas zabawy i odprężenia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 9 do 13 lat na wyjątkowe warsztaty literackie w Parku Grabiszyńskim! Będziemy się wspólnie relaksować z wykorzystaniem tekstów literackich. Spróbujemy rozwinąć swoją wyobraźnię. Przy akompaniamencie muzyki oraz innych doznań sensorycznych zagłębimy się w kreatywny świat słów. Zadania, które będziemy wykonywać, wprowadzą nas w stan uważności oraz twórczej zabawy. Weźcie ze sobą koc lub matę do siedzenia. .

Data wydarzenia: 12.07.2023

ul. Grabiszyńska 236a