Marzec w Akademii Cosplay będzie bardzo praktyczny – szykują się warsztaty w pracy nad propami (rekwizytami) do strojów z jednym z popularnych materiałów wśród cosplayerów – styrodurem.

23 marca od 10:00 do 13:00 zapraszamy na zajęcia, na których będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi prop-makerzy i potrenować kilka technik przydatnych do pracy nad rekwizytami do swoich kostiumów.

Spotkanie będzie podzielone na 2 części: krótki wstęp teoretyczny do 15-20 minut oraz ponad 2,5h pracy własnej z materiałami przygotowanymi specjalnie pod warsztaty.

Zdradzimy, że zajęcia będą prowadzone przez specjalnego gościa, którego wiedza w zakresie tworzenia rekwizytów na pewno będzie dla Was bardzo pomocna.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy – osobiście w bibliotece lub telefonicznie: 713471263. Warsztaty są bezpłatne. Wstęp wolny na część teoretyczną.

Spotkanie poprowadzi Ministerstwo Fandomu – grupa pasjonatów Kultury Dalekiego Wschodu oraz szeroko pojętej fantastyki.

Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Data wydarzenia: 23.03.2024

Filia nr 12, DWORZEC