Zapraszamy na kiermasz książki używanej, który odbędzie się 18 maja w godzinach 9:00-19:00 w bibliotece filia 22, Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu, znajdującej się przy ul. Chociebuskiej 8-10.

Na tym wydarzeniu będziecie mieli okazję znaleźć zarówno książki nowe, jak i używane, dostępne w atrakcyjnych cenach. Wśród oferowanych tytułów znajdzie się literatura dziecięca, młodzieżowa, popularnonaukowa oraz beletrystyka. Każda z książek będzie wyceniona, ale zachęcamy do negocjacji z bibliotekarzami. Po dokonanym zakupie będzie można odpocząć na otwartym patio w miłych okolicznościach przyrody na leżaku.

Dołączcie do naszego kiermaszu i przeglądajcie szeroki wybór literatury, wspierając jednocześnie naszą biblioteczną społeczność.

Wstęp wolny.

Dostępna pętla indukcyjna. Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Data wydarzenia: 18.05.2024

ul. Chociebuska 8-10