W nowej grze Miejskiej Biblioteki Publicznej im. T. Różewicza we Wrocławiu będziesz musiał/a rozwiązać zagadkę śmierci… Przeniesiesz się do świata książek i bookstamerów oraz poznasz Wrocław od mrocznej strony. To wszystko już w weekend 22-23 czerwca 2024. Gra przeznaczona jest dla dorosłych uczestników.

“WROcrime: Cięta recenzja” to gra inspirowana kryminałem Adama Kopackiego „Życie za bestseller”. Pomysłodawcą fabuły jest sam autor. Rozgrywka będzie okazją do lepszego poznania książki i zakamarków Wrocławia oraz sposobem na uczczenie Święta Wrocławia i 20 urodzin Mediateki.

Przed premierową rozgrywką zapraszamy na spotkanie autorskie z Adamem Kopackim, które rozpocznie się o godz. 14:00 w filii nr 54 na ul. Jesiennej 22. Gra wystartuje zaraz po spotkaniu.

Aby przystąpić do rozgrywki, należy mieć ze sobą telefon lub tablet z dostępem do Internetu i zainstalowaną bezpłatną aplikacją ActionTrack. Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Czy uda Ci się odkryć, kim jest zabójca? Musisz postawić sobie trzy pytania: Kto? Jak? Dlaczego?

Na zwycięzców czekają nagrody:

• czytnik ebooków lub inny równie fajny gadżet
  • nagrody książkowe
  • planszówki
  • wejściówki do escape roomu

REGULAMIN GRY

Miejsce startu: Bajkowa Biblioteka Filia nr 54, ul. Jesienna 22 (po spotkaniu autorskim). Gra toczy się w dużym obszarze miasta. Jeśli w trakcie gry potrzebna będzie przerwa, do zadań można będzie wrócić, wchodząc w zakładkę „W TOKU” w aplikacji ActionTrack.
Organizatorzy: Gra została przygotowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu w ramach Święta Wrocławia 2024 i z okazji 20 lecia Mediateki przy zaangażowaniu filii nr 19, 54 i 58 (Mediateka).

Ciemne zdjęcie wrocławskiego Rynku. Napisy: WROCrime Cięta recenzja mobilna gra miejska i logotypy organizatorów
Mobilna gra miejska WROCrime: Cięta recenzja

Filia nr 58, MEDIATEKA