Wydarzenie dla dzieci wysokowrażliwych

Drodzy rodzice, dziadkowie!

W tym roku po raz pierwszy dostosowujemy wydarzenia do dzieci ze szczególnymi potrzebami. Warsztaty na podstawie książek „Moja mama, mój tata”, „Moja babcia, mój dziadek”, „Moja siostra, mój brat” są przygotowane z myślą o dzieciach wysoko wrażliwych.
Poprzez zabawę wspomagają integrację sensoryczną i rozwijają koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową. Nie zabraknie zabaw rytmicznych, językowych, rozwijających słuch fonematyczny, a także masażyków na plecach lub zabaw ruchowych w powietrzu
Małe grupy pozwalają na pracę we własnym tempie i na poszanowanie indywidualnych potrzeb dzieci.

Młody poszukiwaczu przygód!

Czy chciałbyś zostać najprawdziwszym poszukiwaczem skarbów? To wymaga wiele odwagi, ale jesteśmy pewni, że tej ci nie zabraknie! A czy zastanawiałeś się, jak powinien wyglądać Twój wymarzony skarb? Coś, co będzie najcenniejsze na świecie? Przyjdź i przekonaj się, jakie skarby odnajdziesz.

Informacje i zapisy

Data i godzina: 21 sierpnia 2021 (sobota), 11:00-12:00
Miejsce: Filia nr 29, ulica Reja 1, Wrocław
Wiek:
4+

UWAGA! Zapisy mailowe: mbp29@biblioteka.wroc.pl lub pod numerem telefonu: (71) 326 60 63

Zobacz więcej wydarzeń na stronie internetowej Festiwalu.

Wydarzenie w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki.

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu „Ojce i Dziatki- festiwal dostępny dla każdego dziecka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Kultura dostępna 2021

Data wydarzenia: 21.08.2021

Godzina: 11:00-12:00