W czwartek, 23 listopada, pozostajemy w temacie życzliwości i zapraszamy na uśmiechnięte warsztaty z długopisem 3D.

Українська версія

Dzieci poznają zasady działania długopisu 3D i samodzielnie lub z pomocą opiekunów wykonają breloczki bądź zawieszki, np. w kształcie uśmiechniętej buźki, słoneczka, kwiatka. Uczestnicy będą mogli skorzystać z gotowych szablonów. Rysowane wzory utwardzają się w kilka sekund i już po chwili stanowią gotowy przedmiot, który można zabrać ze sobą do domu. Zajęcia pobudzające kreatywność i wyobraźnię, a przy okazji uczą dokładności i cierpliwości.

Plan spotkania:

• 17.00-17.45 – zabawy z długopisem 3D
  • 17.45-18.30 – budowanie życzliwych konstrukcji z klocków K’nex i Lego
  • bezpłatne
  • dla dzieci w wieku od 7 lat (z opiekunami)
  • obowiązują zapisy: telefonicznie 71 364 69 66 lub mailowo zapisymulticentrum@biblioteka.wroc.pl
  • przy zapisach prosimy o podanie imienia i wieku dziecka
  • prosimy o informację w przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”. Więcej informacji o projekcie na stronie Biblioteki dla Ukrainy.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Data wydarzenia: 23.11.2023

MultiCentrum