Jagodowa Biblioteka ma już rok!

Z tej okazji zapraszamy czytelników do wspólnego stworzenia wystawy. Z czym kojarzy Wam się biblioteka? Co przychodzi Wam na myśl, gdy myślicie o czytaniu książek? Wspólnie stworzymy piękną, kolorową wystawę pokazującą moc literatury. W wystawę wplecione zostaną ciekawostki dotyczące naszej biblioteki. Gwarantujemy, że będziecie zadziwieni!

Szczegóły poznacie na miejscu. Z okazji rocznicy działalności zapraszamy także do zagrania w mobilną grę, którą rozegracie na terenie biblioteki.

Zielony Kapturek – mobilna gra na terenie biblioteki

Kochasz przyrodę? Masz umysł detektywa? Pomóż zwierzętom znaleźć największego śmieciarza w lesie i zdobądź tytuł Strażnika Lasu! Gracz musi posiadać smartfon lub tablet z dostępem do Internetu oraz zainstalowaną aplikację ActionTrack (do pobrania na systemy Android oraz IOS).

Data wydarzenia: 3.09-17.09.2021 w godzinach otwarcia Filii nr 14.

Data wydarzenia: 03.09-17.09.2021

ul. Wilhelma Grapowa 1