Pirat patrzy przez lunetę. Napisy: Przedstawienie teatralne dla dzieci Ahoj, przygodo!
Ahoj, przygodo!

Filia nr 32 ma przyjemność zaprosić dzieci w wieku 3-8 lat wraz z opiekunami na przedstawienie teatralne pt. „Ahoj, przygodo!”, w wykonaniu aktorów studia artystycznego „Arlekin”.

„Bum cyk cyk I rata rata. Nie ma to jak los pirata! Postrach mórz i oceanów, dzielna Oliwka (z nieodłączną papugą u boku) żegluje przez nieznane morza odkrywając nowe lądy. Lecz co, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem? Skąd się tu wziął ten irytujący chłopak? Co zrobić z nadmiernie hałaśliwą dziewczyną i jak tych dwoje da sobie radę w obliczu niebezpieczeństwa? Tego wszystkiego dzieci dowiedzą się z tej wesołej bajki o tym, że przyjaźń czasem nie jest łatwa. Ahoj!”

Obowiązują zapisy: mailowo mbp32@biblioteka.wroc.pl, telefonicznie 71 347 12 74 lub bezpośrednio w bibliotece (filia nr 32). Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

Data wydarzenia: 21.08.2024