Uśmiechnij się!

Wrocławskie przedszkolaki i kolorowa wspólnota wrocławskich krasnali polecają książeczki, które dla przyjemności i mądrości można czytać wspólnie czyli rodzinnie!
To fotograficzna akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu z okazji Dnia Życzliwości obchodzonego 21 listopada 2021 roku.

Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie biblioteki w zakładce „Znani polecają”.

Jak wziąć udział?

• Wybierzcie książeczkę, którą Przedszkolak czyta z bliską osobą
  • Podczas rodzinnego spaceru po Wrocławiu odwiedźcie wybranego krasnala
  • Przy krasnoludku dowcipnie ułóżcie książeczkę i zróbcie zdjęcie.
  • Podpisane fotografie prześlijcie na adres: kkabat@biblioteka.wroc.pl

Szczegółowe informacje

1. Celem akcji jest wykonanie fotografii ulubionej książki (wspólne rodzinne czytanie) przy wybranym wrocławskim krasnoludku (także przy „Życzliwku”)
  2. Fotografia musi być dobrej jakości i podpisana według proponowanego opisu: „Krasnal (np. Życzliwek) przedstawia ulubioną książkę (np. Jasia i jego Taty) pod tytułem „…” napisaną przez …, którą zilustrował … . Jaś ma 6 lat i chodzi do grupy … w Przedszkolu nr … . A Tato jest malarzem i bardzo ładnie czyta”.
  3. WAŻNE. Jeśli fotografia zawiera wizerunek dziecka, należy przesłać informację: Wyrażam zgodę na publikację wizerunku mojego dziecka w ramach opisanej akcji w mediach cyfrowych MBP im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu.
  4. Termin przesłania fotografii na adres: kkabat@biblioteka.wroc.pl do 22 listopada 2021; planowana publikacja – do końca listopada.
  5. Za udział otrzymacie rodzinną niespodziankę: komplet drobiazgów związanych z Dniem Życzliwości, które przygotowało Biuro Promocji Miasta i Turystyki i nasza Biblioteka.

Wrocławskim Przedszkolakom przypominamy także o projekcie Mała książka – wielki człowiek.

Data wydarzenia: 08.11-22.11.2021