Zmieniamy się w odpowiedzi na potrzeby Czytelniczek i Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu. Od 10 października będzie obowiązywał nowy Regulamin MBP (dostępny na naszej stronie w zakładce O nas).

Co zmieniamy?

  • Wprowadzamy możliwość zamawiania zbiorów niewypożyczonych, czyli aktualnie dostępnych na półkach.
    Sposób zamawiania nie zmienił się – wybrane materiały zamawiamy po zalogowaniu się na swoje konto biblioteczne w multiwyszukiwarce PRIMO. Po otrzymaniu powiadomienia o zrealizowaniu zamówienia (informacja przyjdzie na podany adres e-mail), wszystkie zamówione materiały należy odebrać w ciągu 3 dni roboczych.
  • Prosimy o uzupełnianie adresów e-mail oraz numerów telefonów. Adresy e-mail umożliwiają uruchomienie większej liczby funkcji korzystnych dla Czytelniczek i Czytelników w systemie ALMA. Planujemy także wprowadzenie powiadomień SMS. Zgłoś się do bibliotekarza z kartą biblioteczną, aby uzupełnić adres e-mail i numer telefonu
  • W najbliższym czasie w 3 naszych filiach uruchomione zostaną nowe wrzutnie/trezory do oddawania zbiorów (za wyjątkiem gier planszowych) poza godzinami otwarcia bibliotek. Dotychczas z wrzutni/trezora można było korzystać jedynie w Filii nr 58 Mediatece.

Z wrzutni/trezora będzie można korzystać przy filiach:

UWAGA! Do wrzutni prosimy oddawać zbiory z filii, przy której jest umiejscowiona.