baner gry Zielony kapturek

Tytuł: „Zielony Kapturek” w ramach projektu „Dzień dobry we Wrocławiu”/ „Зелена Шапочка” – мобільна гра в терені

Opis fabuły: Любиш пригоди? Маєш детективні здібності? Допоможи звірятам знайти найбільшого шкідника у лісі та отримай звання Охоронця Лісу!

Organizatorzy: Grę stworzył zespół Filii nr 12, Dworzec Główny PKP

Data premiery: 26.10.2019, год. 12.00-13.00

Dla kogo: Wszystkie osoby

Miejsce startu: Філія №12 Міської Публічної Бібліотеки у Вроцлаві (на Головному Залізничному Вокзалі).

Długość trasy/ informacja o przestrzeni:
ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ!
Увага, останні гравці зможуть розпочати гру найпізніше о 13.00 годині. Гравець мусить мати смартфон або планшет із доступом до інтернету, а також завантажений мобільний додаток ActionTrack (його можна завантажити на системи Android та IOS).

Uwagi:
Kochasz przyrodę? Masz umysł detektywa? Pomóż zwierzętom znaleźć największego śmieciarza w lesie i zdobądź tytuł Strażnika Lasu!

Gdzie? Filia 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu (Dworzec Główny PKP)

Kiedy? 26.10.2019 godz. 12:00-13:00

Kto? Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat z opiekunami. Gra przygotowana została w dwóch wersjach językowych:polskiej i ukraińskiej.