okładka gry Zemsta Strzygi

Tytuł: „Zemsta strzygi”. Mobilna gra miejska inspirowana mitologią słowiańską

Opis fabuły: Na początku istniały tylko światło i bezkresne morze. Jednak świat się zmienia i nic nie jest już takie, jak kiedyś. Niewielu pamięta dziś o dawnych bogach, którzy stworzyli ten świat. Nieliczni pamiętają imiona pomniejszych bóstw, które opiekowały się lasami, rzekami i rozstajnymi drogami. Prawie nikt nie pamięta przyjaznych duchów, które czuwały nad gospodarstwami ludzi dobrych i uczciwych. Wszyscy zapomnieli o złowrogich demonach głodnych świeżej krwi. Ale czy każda z tych istot zapomniała o Tobie?

Organizatorzy: Grę stworzyły zespoły z Mediateki i Biblioteki Grafit. Gra została stworzona z okazji Święta Wrocławia 2019 r.

Data premiery: 13.06.2019 r.

Dla kogo: Wszystkie osoby pełnoletnie.

Miejsce startu: Dziedziniec przed Biblioteką Grafit, ul. Namysłowska 8.

Uwagi: Znajomość mitologii słowiańskiej nie jest potrzebna do wzięcia udziału w grze.

Zeskanuj smartfonem lub tabletem kod QR za pośrednictwem darmowej aplikacji ActionTrack i wejdź do gry.

Kod QR:

Kod QR, za pomocą którego można pobrać grę Zemsta Strzygi w aplikacji ActionTrack.

Jeśli oglądasz tę stronę na telefonie lub tablecie z zainstalowaną aplikacją ActionTrack, możesz rozpocząć grę po kliknięciu w link: Zemsta strzygi.

Regulamin.