Ułóż kreatywne pytanie, które zostanie zadane Wojciechowi Chmielarzowi podczas spotkania autorskiego w naszej bibliotece i wygraj czytnik inkBOOK w zestawie z gadżetami od inkBOOK Europe i Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

W konkursie można wziąć udział online, wypełniając formularz na stronie InkBook Europe lub stacjonarnie, w filii nr 1 (ul. Sztabowa 98).

Czas trwania konkursu: od 08.04.2024 do 22.04.2024 r.

Zwycięzca konkursu zostanie o tym powiadomiony podczas spotkania autorskiego z Wojciechem Chmielarzem, które odbędzie się 23.04.2024 o godz. 17:00 w Filii nr 1 MBP im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 98. Uczestników konkursu prosimy o obecność!

Zdjęcie portretowe Wojciecha Chmielarza i napisy zapowiadające wydarzenie oraz ikony dostępności
Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

Formularz konkursowy online

inkBOOK Europe – wrocławski – i jak dotąd jedyny polski – producent czytników ebooków, który już od 15 lat dzieli się z Czytelnikami ogromną miłością do literatury i technologii. W aktualnej ofercie znajdują się dwa bestsellerowe modele: 6’ czytnik inkBOOK Calypso Plus oraz 7,8’ inkBOOK Focus. Urządzenia są w pełni zintegrowane z najważniejszymi polskimi serwisami oferującymi ebooki, w tym Legimi, Empik Go czy Wolne Lektury.

Firma angażuje się także w liczne projekty związane z szerzeniem idei e-czytelnictwa poprzez wspólne działania z bibliotekami, wydawcami i autorami.

logo inkbook
inkBOOK