Zacznij przygodę z programowaniem z Centrum Innowacji Przejście. Skorzystaj z naszej oferty stacjonarnych kursów, organizowanych przez cały wrzesień i październik!

W ofercie:

• Termin: 25.09
  • Godzina: 09:00-12:00
  • Koszt: 40 złotych od osoby
  • Zapisy na stronie warsztatów

Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności razem z nami! Dowiedz się, czym jest node.js i jak rozbudowywać swój projekt o zewnętrzne biblioteki z wykorzystaniem npm. Zapoznaj się z nowoczesnym podejściem do tworzenia aplikacji webowych, poznaj tajniki programowania obiektowego oraz sprawdź jak wykorzystać JS do wprowadzania zmian na stronie internetowej. A na koniec…Zakoduj wspólnie z nami prostą grę z wykorzystaniem HTML, CSS i JS!

Excel, sztuczki usprawniające pracę – kurs stacjonarny

• Terminy: 4, 11 i 18 października 2021
  • Godzina 17:00-19:00
  • Koszt: 120 złotych od osoby
  • Zapisy na stronie warsztatów

Triki w Excelu skracają czas wykonywania zadania – od kilku sekund nawet do kilkunastu minut! Podczas kursu poznasz 60 trików, które znacząco przyczynią się do poprawy szybkości wykonywania działań w Excelu i przetestujesz każde rozwiązanie w praktyce poprzez wykonanie zadania praktycznego lub porównanie metody z wykorzystaniem triku ze standardowym sposobem na rozwiązanie danego problemu.

SQL Level 2 – kurs stacjonarny

• Terminy: 5, 12, 19 i 26 października 2021
  • Godzina 16:30-18:30
  • Koszt: 199 złotych od osoby
  • Zapisy na stronie warsztatów

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę w zakresie języka SQL, projektowania, tworzenia baz danych i raportowania, zapraszamy na nasze szkolenie stacjonarne prowadzone przez Ligą Niezwykłych Umysłów. Zakres kursu wchodzą zagadnienia: funkcje związane z łańcuchami znaków; funkcje związane z wartościami liczbowymi i operacjami arytmetycznymi; łączenie tabel: polecenia JOIN, LEFT JOIN, UNION, UNION ALL; indeksowanie tabel, podstawy normalizacji baz danych, podstawy projektowania i tworzenia baz danych.