Masz pomysł na firmę i zastanawiasz się w jaki sposób przejść przez kolejne etapy jej rozwoju, omijając po drodze liczne przeszkody? Zastanawiasz się jak myśleć strategicznie i jednocześnie działać operacyjnie? Jak pozyskiwać klientów i podtrzymać zainteresowanie ofertą? Jak skutecznie reklamować swoje produkty lub usługi? Skorzystaj z naszego szkolenia!

Zakres szkolenia:

Budowa bazy danych klientów

• nawiązywanie kontaktu
  • przygotowywania wstępnej oferty
  • budowanie relacji B2B

Profesjonalna prezentacja w sieci i podtrzymanie zainteresowania klienta swoją ofertą

• pierwsze kroki ze stroną internetową
  • znaczenie znaku firmowego, logo, wizytówki w procesie prezentacji oraz pozyskiwania klienta
  • strona internetowa, wizytówka, wygląd, treści, zawarte informacje

Dla kogo: przyszli oraz aktualni właściciele small business
termin: 30 października (piątek), godzina od 17:00 do 19:00
koszt: 40 złotych od osoby
maksymalnie: 15 osób

Szkolenie poprowadzą:

Małgosia Łozińska – Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej (Nowoczesny marketing), Grafiki użytkowej (filia łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych w Radomiu). Grafik z wieloletnim doświadczeniem. Projektowała m. in. dla Teatru Lalek we Wrocławiu, Travelplanet.pl, Travelpass (obecnie myBenefit). Od roku współpracuje jako UX/UI designer z Coderscrew, współtworząc m. in. magazyn ctrlFuture. Specjalizuje się w projektach identyfikacji wizualnej, projektowaniu stron www, doświadczeń użytkownika. Po godzinach ilustruje i żegluje. Obejrzyj portfolio dokonań Małgorzaty Łozińskiej na portalu Linkedin.

Tomasz Wrocławski – psycholog o specjalności psychologia w biznesie. Dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B. Uczestnik szeregu szkoleń z zakresu sprzedaży, marketingu, B2B.

Regulamin organizacji zajęć i warsztatów w Centrum Innowacji Przejście w stanie zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2

Oświadczenie zapoznania się z regulaminem organizacji zajęć i warsztatów w Centrum Innowacji Przejście (PDF, 410KB)

Data wydarzenia: 30.10.2020

Godzina: 17:00-19:00