Podczas prezentacji, Katarzyna opowie o tym jak na własną rękę „zjechała Wietnam” w 2019 r. Jej podróż przebiegała bowiem z Hanoi do Sajgonu. Podróż odbyła się w lutym, przypadając tym samym na święto Tet, czyli wietnamski Nowy Rok, okres ten jest niezmiernie istotny dla Wietnamczyków, którzy świętując dużo podróżują, przemieszczając się w rodzinne miejsca. Powyższe było przyczyną wielu przygód. Przybliży przepiękne wietnamskie miejsca, atrakcje turystyczne i kulturę. Opowie o bezpieczeństwie, nocnych i dziennych wędrówkach, a także środkach transportu, w tym o ukochanych kuszetkach. Jej zdjęcia przedstawiać będą ludzi i wietnamską przyrodę oraz zastaną rzeczywistość. W prezentacji zawarta też będzie część o finansach i odpowiedź na pytanie czy jest drogo, czy warto pokusić się na podobną wyprawę i jak pomyśleć o jej organizacji.

Data wydarzenia: 15.10.2022

Godzina: 14:15