Wydarzenia

Wydarzenia z okresu: od "25-06-2021" Kategoria: "Edukacyjne", "Dla dzieci", "Plenerowe". Miejsce: Wszystkie filie

Tabelę można przesuwać w lewo i prawo
Data Godzina Wydarzenie Adres Kategoria
24.06-27.06.2021

24.06-27.06.2021

g. 17.00

17.00 Jak kura Adela zgubiła parasol Filia nr 58, MEDIATEKA, Plac Teatralny 5 Plenerowe
24.06-27.06.2021

24.06-27.06.2021

g. 17.00

17.00 Powrót z Pirx. Mobilna gra miejska Filia nr 58, MEDIATEKA, Plac Teatralny 5 Plenerowe
26.06.2021

26.06.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Roboty kontra smoki. Maszyny na start Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE, Plac Teatralny 5 Dla dzieci
28.06.2021

28.06.2021

g. 15:45

15:45 Language Cafe – język niemiecki z Maxem online Edukacyjne
28.06.2021

28.06.2021

g. 17:00

17:00 Language Cafe – język angielski z Martą (BRAK MIEJSC) online Edukacyjne
30.06.2021

30.06.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Robodźwięki - dźwiękosfera miasta robotów MultiCentrum, ul. Powstańców Śląskich 210 Dla dzieci
01.07-31.12.2021

01.07-31.12.2021

g. 

Gra mobilna - LEMiada - lemowa olimpiada online (ActionTrack) Dla dzieci
01.07.2021

01.07.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Robodźwięki - dźwiękosfera miasta robotów MultiCentrum, ul. Powstańców Śląskich 210 Dla dzieci
02.07.2021

02.07.2021

g. 10:00-14:00

10:00-14:00 Komiksowe opowieści z miasta robotów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
05.07.2021

05.07.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Miasto robotów - cykl warsztatów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
06.07.2021

06.07.2021

g. 10:00-14:00

10:00-14:00 Miasto robotów - cykl warsztatów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
09.07.2021

09.07.2021

g. 11:00-15:00

11:00-15:00 Komiksowe opowieści z miasta robotów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
12.07.2021

12.07.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Graficzne opowieści z miasta robotów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
13.07.2021

13.07.2021

g. 10:00-14:00

10:00-14:00 Miasto robotów - cykl warsztatów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
15.07.2021

15.07.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Graficzne opowieści z miasta robotów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
16.07.2021

16.07.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Miasto robotów - cykl warsztatów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
19.07.2021

19.07.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Graficzne opowieści z miasta robotów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
19.07.2021

19.07.2021

g. 11:00

11:00 Komunikacja drogą do współpracy - wakacyjny warsztat dla młodzieży Filia nr 29 Inne wydarzenia
21.07.2021

21.07.2021

g. 10:00

10:00 Pióra i natura – zajęcia sensoryczno-artystyczne dla dzieci z opiekunami CBK FAMA - Filia nr 11 Dla dzieci
21.07.2021

21.07.2021

g. 12:00

12:00 Pióra i natura – zajęcia sensoryczno-artystyczne dla dzieci z opiekunami CBK FAMA - Filia nr 11 Dla dzieci
21.07-21.07.2021

21.07-21.07.2021

g. 10:00

10:00 Mock - spacer po Wrocławiu ul. Podwale 31-33, przy Komendzie Wojewódzkiej Policji Plenerowe
22.07.2021

22.07.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Graficzne opowieści z miasta robotów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
22.07.2021

22.07.2021

g. 16:30-18:00

16:30-18:00 Elektrycerze – warsztaty programowania robotów MultiCentrum Edukacyjne
26.07-31.08.2021

26.07-31.08.2021

g. 14.00

14.00 Wakacyjna przygoda Panny Jagódki – terenowa gra miejska Filia nr 14 Plenerowe
29.07.2021

29.07.2021

g. 12:00-13:30

12:00-13:30 Elektrycerze – warsztaty programowania robotów MultiCentrum Edukacyjne
31.07.2021

31.07.2021

g. 17:00

17:00 Rodzinny spacer przyrodniczy w Parku Grabiszyńskim pawilon Emocje-Kultura-Sport, polana za Wzgórzem Żołnierzy Polskich Plenerowe
02.08.2021

02.08.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
03.08.2021

03.08.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
04.08.2021

04.08.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
05.08.2021

05.08.2021

g. 10:00-14:00

10:00-14:00 Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
06.08.2021

06.08.2021

g. 10:00-13:00

10:00-13:00 Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
09.08.2021

09.08.2021

g. 10:00-13:00

10:00-13:00 Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
09.08-05.09.2021

09.08-05.09.2021

g. 

Wystawa „Leopantera. Historia pewnej miłości” Józef Wilkoń – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 22 Dla dzieci
12.08.2021

12.08.2021

g. 17:00

17:00 Warsztaty przyrodnicze z Zielnymi Babkami w Parku Grabiszyńskim Park Grabiszyński Plenerowe
12.08-09.09.2021

12.08-09.09.2021

g. 

Wystawa "Wielka wyprawa Żubra Pompika" Polskie Parki Narodowe – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 5 Dla dzieci
13.08.2021

13.08.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
18.08.2021

18.08.2021

g. 16:00-18:00

16:00-18:00 Podstawy HTML I CSS online z CodersCrew online Edukacyjne
18.08.2021

18.08.2021

g. 

Czy świat roślin może być aż tak fascynujący? – zajęcia sensoryczno-artystyczne dla dzieci z opiekunami Filia nr 11 Dla dzieci
20.08.2021

20.08.2021

g. 16:00-18:00

16:00-18:00 Podstawy HTML I CSS online z CodersCrew online Edukacyjne
21.08.2021

21.08.2021

g. 11:00-12:00

11:00-12:00 Czytanie pełne skarbów! – warsztaty dla dzieci wysokowrażliwych z Małgorzatą Swędrowską – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 29 Dla dzieci
21.08.2021

21.08.2021

g. 12:00-14:00

12:00-14:00 Zwierzo-dźwięki – integracyjne warsztaty muzyczne na podstawie książki „Symfonia zwierząt” – Festiwal Ojce i Dziatki MultiCentrum Dla dzieci
21.08.2021

21.08.2021

g. 10:00-11:30

10:00-11:30 Z pozdrowieniami, Żyrafa – Wycieczka do Zoo z Ozobotem – Festiwal Ojce i Dziatki MultiCentrum, ulica Powstańców Śląskich 210, Wrocław Dla dzieci
21.08.2021

21.08.2021

g. 11:00

11:00 Klucz do wyobraźni. Plama – warsztat artystyczny z Józefem Wilkoniem – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 22 Dla dzieci
22.08.2021

22.08.2021

g. 10:00-11:00

10:00-11:00 Poznajcie Lottę – warsztaty artystyczne z Marianną Sztymą – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 12 Dla dzieci
22.08.2021

22.08.2021

g. 10:00-11:00

10:00-11:00 Zabawy z rymami – warsztaty z Szymonem Barabachem, autorem książki “Rymosmaki” – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 5 Dla dzieci
22.08.2021

22.08.2021

g. 11:30-12:30

11:30-12:30 Potwory i inne poczwary, czyli zapraszamy do miasta Lapis – spotkanie z Emilią Kiereś – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 12 Spotkanie autorskie
22.08.2021

22.08.2021

g. 11:30-12:30

11:30-12:30 Co powie Pompik? – warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem – Festiwal Ojce i Dziatki Filia nr 5 Dla dzieci
22.08.2021

22.08.2021

g. 13:30-14:30

13:30-14:30 „Komiks przez wielkie K”- wielkoformatowy komiks w przestrzeni miasta wg projektu Tomasza Samojlika – FINAŁ FESTIWALU OJCE I DZIATKI Filia nr 5 Plenerowe
25.08.2021

25.08.2021

g. 10:00

10:00 Kryminalny Wrocław kobiecym okiem - wycieczka na podstawie kryminałów Nadii Szagdaj pl. Uniwersytecki (fontanna z Szermierzem) Plenerowe
26.08.2021

26.08.2021

g. 14:15-15:45

14:15-15:45 Elektrycerze – warsztaty programowania robotów MultiCentrum Edukacyjne
28.08.2021

28.08.2021

g. 11:00-11:30

11:00-11:30 "Czarno-biały" - przedstawienie teatralne Filia nr 29 Dla dzieci
02.09-15.09.2021

02.09-15.09.2021

g. 

Wystawa „Kotki, liski, tygryski… czytam o wszystkim!” – ilustracje Józefa Wilkonia Filia nr 1 Dla dzieci
03.09.2021

03.09.2021

g. 17:00

17:00 Bajeczki z walizeczki Filia nr 29 Dla dzieci
03.09-17.09.2021

03.09-17.09.2021

g. 

1. urodziny Jagodowej Biblioteki i gra mobilna Filia nr 14 Dla dzieci
04.09.2021

04.09.2021

g. 09:00-12:00

09:00-12:00 Podstawy JavaScript – stacjonarnie z CodersCrew Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
04.09-25.09.2021

04.09-25.09.2021

g. 10:00-14:00

10:00-14:00 Budujemy z Trurlem i Klapaucjuszem - warsztaty tworzenia robotów - Filia nr 44 Filia nr 44 Dla dzieci
07.09.2021

07.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
09.09.2021

09.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 Python level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
10.09.2021

10.09.2021

g. 17:30

17:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
10.09.2021

10.09.2021

g. 16:00

16:00 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
11.09.2021

11.09.2021

g. 12:00

12:00 Pociąg do krasnali - krasnoludkowa gra terenowa Filia nr 12 Dla dzieci
11.09.2021

11.09.2021

g. 11:00

11:00 Każdy jest ważny - warsztaty Filia nr 29 Dla dzieci
11.09.2021

11.09.2021

g. 9:30

9:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
11.09.2021

11.09.2021

g. 11:00

11:00 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
11.09.2021

11.09.2021

g. 12:30

12:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
13.09.2021

13.09.2021

g. 17:00

17:00 Warsztaty malowania toreb Filia nr 22 Dla dzieci
13.09.2021

13.09.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Funkcje w Excelu – kurs stacjonarny z Excellent English Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
14.09.2021

14.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
14.09-21.09.2021

14.09-21.09.2021

g. 

Budujemy z Trurlem i Klapaucjuszem – warsztaty tworzenia robotów w MultiCentrum MultiCentrum Dla dzieci
15.09.2021

15.09.2021

g. 10:00

10:00 Wielokulturowość dla przedszkolaków Filia nr 1 Dla dzieci
16.09.2021

16.09.2021

g. 17:00-18:30

17:00-18:30 Kosmiczna fotobudka (warsztaty międzypokoleniowe) i rozgrywka gry mobilnej LEMiada – lemowa olimpiada Filia nr 18 Dla dzieci
16.09.2021

16.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 Python level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
16.09.2021

16.09.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Elektrycerze – warsztaty programowania robotów MultiCentrum Edukacyjne
17.09.2021

17.09.2021

g. 16:00

16:00 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
17.09.2021

17.09.2021

g. 17:00

17:00 Zakręcony piątek, czyli „SKIBOWE” animacje Filia nr 29 Dla dzieci
17.09.2021

17.09.2021

g. 17:30

17:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
18.09.2021

18.09.2021

g. 9:30

9:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
18.09.2021

18.09.2021

g. 11:00

11:00 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
18.09.2021

18.09.2021

g. 12:30

12:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
18.09.2021

18.09.2021

g. 10:30

10:30 Warsztaty druku długopisem 3D Filia nr 5 Edukacyjne
18.09.2021

18.09.2021

g. 11:00-14:00

11:00-14:00 HTML i CSS - warsztaty z CodersCrew Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
20.09.2021

20.09.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Funkcje w Excelu – kurs stacjonarny z Excellent English Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
21.09.2021

21.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
22.09.2021

22.09.2021

g. 17:00

17:00 Oseskowo - cykl zajęć dla maluchów Filia nr 22 Dla dzieci
23.09.2021

23.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 Python level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
24.09.2021

24.09.2021

g. 16:00

16:00 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
24.09.2021

24.09.2021

g. 17:30

17:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
25.09.2021

25.09.2021

g. 12:30

12:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
25.09.2021

25.09.2021

g. 12:00-13:30

12:00-13:30 Elektrycerze – warsztaty programowania robotów MultiCentrum Edukacyjne
25.09.2021

25.09.2021

g. 11:00

11:00 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
25.09.2021

25.09.2021

g. 9:30

9:30 Kosmiczny escape room – podróż w nieznane Filia nr 11 FAMA Dla dzieci
25.09.2021

25.09.2021

g. 09:00-12:00

09:00-12:00 Tworzenie aplikacji w JavaScript - warsztaty Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
25.09.2021

25.09.2021

g. 11:00

11:00 Kukiełkowy spektakl "Przygody Baltazara Gąbki" Filia nr 54 Dla dzieci
25.09.2021

25.09.2021

g. 11:00

11:00 Mini-mozaika - warsztaty dla najmłodszych Filia nr 29 Dla dzieci
25.09.2021

25.09.2021

g. 11:00

11:00 GILgotki Jesienne Filia nr 5 Dla dzieci
25.09.2021

25.09.2021

g. 10:00-11:30

10:00-11:30 Sobotnie teatranki - Bajkoczytanie zza siedmiu gór i lasów - warsztat plastyczno-teatralny Filia nr 14 Dla dzieci
27.09.2021

27.09.2021

g. 17:00

17:00 Domowe spa - warsztaty dla dzieci Filia nr 22 Dla dzieci
27.09.2021

27.09.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Funkcje w Excelu – kurs stacjonarny z Excellent English Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
28.09.2021

28.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
29.09.2021

29.09.2021

g. 17:00

17:00 Oseskowo - cykl zajęć dla maluchów Filia nr 22 Dla dzieci
30.09.2021

30.09.2021

g. 17:00-17:40

17:00-17:40 Berkowe zabawy i figliki Filia nr 29 Dla dzieci
30.09.2021

30.09.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 Python level 1 Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
30.09.2021

30.09.2021

g. 17:00

17:00 The Buddies - angielski dla dzieci Filia nr 1 Edukacyjne
01.10.2021

01.10.2021

g. 17:00

17:00 Bajeczki z walizeczki Filia nr 29 Dla dzieci
02.10.2021

02.10.2021

g. 11:00

11:00 Rozśpiewana Biblioteka Filia nr 16 Dla dzieci
02.10.2021

02.10.2021

g. 12:30

12:30 Mały chemik - warsztaty Filia nr 22 Dla dzieci
02.10.2021

02.10.2021

g. 10:30

10:30 Świat fizyki Filia nr 5 Dla dzieci
04.10.2021

04.10.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Excel, sztuczki usprawniające pracę – kurs stacjonarny Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
04.10.2021

04.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
05.10.2021

05.10.2021

g. Wydarzenie odwołane

Wydarzenie odwołane Jak na świecie świętuje się urodziny - Wydarzenie odwołane Filia nr 1 Dla dzieci
07.10.2021

07.10.2021

g. 17:00 – 19:00

17:00 – 19:00 Elektrycerze – warsztaty programowania robotów MultiCentrum Edukacyjne
08.10.2021

08.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
09.10.2021

09.10.2021

g. 11:00

11:00 Czerwony Kapturek: tańczymy i śpiewamy Filia nr 29 Dla dzieci
11.10.2021

11.10.2021

g. 17:00

17:00 The Buddies - angielski dla dzieci Filia nr 1 Edukacyjne
11.10.2021

11.10.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Excel, sztuczki usprawniające pracę – kurs stacjonarny Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
11.10.2021

11.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
12.10.2021

12.10.2021

g. 10:00

10:00 Teatralne poranki Filia nr 23 Dla dzieci
12.10.2021

12.10.2021

g. 12:00

12:00 Spotkania przy huśtawkach - Jesień muzyką malowana Filia nr 4 Dla dzieci
13.10.2021

13.10.2021

g. 17:00

17:00 Oseskowo - cykl zajęć dla maluchów Filia nr 22 Dla dzieci
15.10.2021

15.10.2021

g. 17:00

17:00 Zakręcony piątek, czyli „SKIBOWE” animacje Filia nr 29 Dla dzieci
15.10.2021

15.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
16.10.2021

16.10.2021

g. 12:30

12:30 Warsztaty tkackie Filia nr 22 Dla dzieci
16.10.2021

16.10.2021

g. 10:00

10:00 Warsztaty druku długopisem 3D Filia nr 1 Dla dzieci
16.10.2021

16.10.2021

g. 10:00

10:00 Lodowe koktajle - suchy lód Filia nr 22 Dla dzieci
18.10.2021

18.10.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Excel, sztuczki usprawniające pracę – kurs stacjonarny Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
18.10.2021

18.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
19.10.2021

19.10.2021

g. 16:00

16:00 Kreatywnie z książką - warsztaty tkackie Filia nr 4 Dla dzieci
20.10.2021

20.10.2021

g. 17:00

17:00 Oseskowo - cykl zajęć dla maluchów Filia nr 22 Dla dzieci
22.10.2021

22.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
22.10.2021

22.10.2021

g. 17:00

17:00 Papierowe Popołudnia - Kolorowo i nastrojowo Filia nr 11 Dla dzieci
23.10.2021

23.10.2021

g. 10:00-13:00

10:00-13:00 Podstawy JavaScript – stacjonarnie z CodersCrew Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
23.10.2021

23.10.2021

g. 11:00

11:00 Muzyczny jesienny spacer Filia nr 22 Dla dzieci
23.10.2021

23.10.2021

g. 12:00

12:00 Strach ma wielkie oczy! Halloween w bibliotece -warsztaty kreatywne Filia nr 12, DWORZEC Dla dzieci
23.10.2021

23.10.2021

g. 13:00

13:00 Świat fizyki Filia nr 22 Dla dzieci
23.10.2021

23.10.2021

g. 11:00

11:00 Teatr rozwija, bawi i uczy - warsztaty teatralne dla dzieci Filia nr 29 Dla dzieci
23.10.2021

23.10.2021

g. 10:00-14:00

10:00-14:00 Modelarstwo i komiks w Niepodległej Filia nr 44 Dla dzieci
23.10.2021

23.10.2021

g. 11:00-12:30

11:00-12:30 Halloween Scary Stories Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
25.10.2021

25.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
25.10.2021

25.10.2021

g. 17:00

17:00 The Buddies - angielski dla dzieci Filia nr 1 Edukacyjne
26.10.2021

26.10.2021

g. 17:00

17:00 Zakręcony piątek, czyli „SKIBOWE” animacje Filia nr 29 Dla dzieci
27.10.2021

27.10.2021

g. 17:00

17:00 Jesienne przepychanki - robotyka dla najmłodszych Filia nr 22 Dla dzieci
28.10.2021

28.10.2021

g. 17:00

17:00 Zajęcia z mikroskopem dla najmłodszych Filia nr 22 Dla dzieci
28.10-01.11.2021

28.10-01.11.2021

g. 17.00

17.00 Wybieg - mobilna gra miejska Filia nr 58, MEDIATEKA Plenerowe
29.10.2021

29.10.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
29.10-19.11.2021

29.10-19.11.2021

g. 10:00-10:30

10:00-10:30 Język angielski dla maluchów Filia nr 4 Dla dzieci
30.10.2021

30.10.2021

g. 11:00

11:00 Jesienna niespodzianka - Bajkowa Biblioteka Filia nr 54 Dla dzieci
04.11.2021

04.11.2021

g. 17:30

17:30 Kolorowe wulkany - warsztaty Filia nr 22 Dla dzieci
05.11.2021

05.11.2021

g. 17.00-18.00

17.00-18.00 Jesienne inspiracje Filia nr 11 Dla dzieci
05.11.2021

05.11.2021

g. 17:00

17:00 Bajeczki z walizeczki Filia nr 29 Dla dzieci
05.11.2021

05.11.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
06.11.2021

06.11.2021

g. 11:00

11:00 Spotkanie z magią Filia nr 16 Dla dzieci
06.11.2021

06.11.2021

g. 11:00

11:00 Jesienne inspiracje w Filii nr 29 Filia nr 29 Dla dzieci
08.11.2021

08.11.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
08.11-22.11.2021

08.11-22.11.2021

g. 

Życzliwek i wrocławskie Przedszkolaki polecają online Dla dzieci
09.11.2021

09.11.2021

g. 16:00-17:30

16:00-17:30 Marbling, czyli magiczne malowanie papieru Filia nr 4 Dla dzieci
09.11.2021

09.11.2021

g. 17:30-18:30 oraz 18:40-19:40

17:30-18:30 oraz 18:40-19:40 Warsztaty Lego Minecraft Filia nr 22 Dla dzieci
09.11.2021

09.11.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL LEVEL 2 - warsztaty Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
09.11.2021

09.11.2021

g. 10:00

10:00 Teatralne poranki Filia nr 23 Dla dzieci
15.11.2021

15.11.2021

g. 17:00

17:00 Czy łatwo jest być miłym? Filia nr 1 Dla dzieci
15.11.2021

15.11.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
15.11.2021

15.11.2021

g. 17:00

17:00 Wygrywa ostatni - robotyka dla dzieci Filia nr 22 Dla dzieci
16.11.2021

16.11.2021

g. 12:00-13:00

12:00-13:00 Spotkania przy huśtawkach Filia nr 4 Dla dzieci
16.11.2021

16.11.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL LEVEL 2 - warsztaty Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
16.11.2021

16.11.2021

g. 

Warsztaty z Harrym Potterem Filia nr 22 Dla dzieci
17.11.2021

17.11.2021

g. 17:00

17:00 Pokaz iluzji dla dzieci Filia nr 22 Dla dzieci
18.11.2021

18.11.2021

g. 11:00-12:00

11:00-12:00 Smykosensoryki dla Maluszków Filia nr 14 Dla dzieci
19.11.2021

19.11.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
19.11.2021

19.11.2021

g. 17.00-18.00

17.00-18.00 Papierowe Popołudnia - Koralikowy zawrót głowy Filia nr 11 Dla dzieci
19.11.2021

19.11.2021

g. 17:00

17:00 Święta tuż tuż - robotyka dla dzieci Filia nr 22 Dla dzieci
20.11.2021

20.11.2021

g. 11:00

11:00 Święta i białe i kolorowe Filia nr 29 Dla dzieci
20.11.2021

20.11.2021

g. 11:00

11:00 Rozśpiewana Biblioteka Filia nr 16 Dla dzieci
20.11.2021

20.11.2021

g. 10:30

10:30 Warsztaty tkackie dla dzieci Filia nr 5 Dla dzieci
22.11.2021

22.11.2021

g. 17:00

17:00 The Buddies - angielski dla dzieci Filia nr 1 Edukacyjne
22.11.2021

22.11.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
23.11.2021

23.11.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL LEVEL 2 - warsztaty Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
23.11.2021

23.11.2021

g. 16:00-17:30

16:00-17:30 Mały chemik Filia nr 4 Dla dzieci
24.11.2021

24.11.2021

g. 12:00

12:00 Zabawy muzyczne dla najmłodszych Filia nr 22 Dla dzieci
25.11.2021

25.11.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Masaż Shantala Filia nr 14 Dla dzieci
25.11.2021

25.11.2021

g. 16:30

16:30 Druk 3D Filia nr 6 Dla dzieci
26.11.2021

26.11.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
27.11.2021

27.11.2021

g. 10:00

10:00 Robotyka i programowanie Filia nr 1 Dla dzieci
27.11.2021

27.11.2021

g. 11:00

11:00 Nić, która łączy Filia nr 23 Dla dzieci
27.11.2021

27.11.2021

g. 9:00-11:00

9:00-11:00 Psi Patrol wzywa do akcji! Filia nr 14 Dla dzieci
27.11.2021

27.11.2021

g. 10:00-14:00

10:00-14:00 Strachy na lachy - warsztaty Filia nr 44 Dla dzieci
29.11.2021

29.11.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Funkcje związane z czasem Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
29.11.2021

29.11.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
30.11.2021

30.11.2021

g. 16:30-18:30

16:30-18:30 SQL LEVEL 2 - warsztaty Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
02.12.2021

02.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Nikitą online Edukacyjne
03.12.2021

03.12.2021

g. 17:00-18:00

17:00-18:00 ŚWIATŁO-DŹWIĘK-RUCH Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
03.12.2021

03.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
04.12.2021

04.12.2021

g. 10:00-12:00

10:00-12:00 Internet Of Things. Kreatywne warsztaty z Bosonami Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
06.12.2021

06.12.2021

g. 10:00-19:00

10:00-19:00 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
06.12.2021

06.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
06.12.2021

06.12.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Funkcje związane z czasem Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
07.12.2021

07.12.2021

g. 17:00-18:30

17:00-18:30 ROBOTY NA START Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Dla dzieci
09.12.2021

09.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Nikitą online Edukacyjne
10.12.2021

10.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
13.12.2021

13.12.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Wizualizacja danych na wykresie Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
13.12.2021

13.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
16.12.2021

16.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Nikitą online Edukacyjne
17.12.2021

17.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Eoinem online Edukacyjne
20.12.2021

20.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język francuski z Julienem online Edukacyjne
20.12.2021

20.12.2021

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Wizualizacja danych na wykresie Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
23.12.2021

23.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Nikitą online Edukacyjne
30.12.2021

30.12.2021

g. 17:30

17:30 Language Cafe – język angielski z Nikitą online Edukacyjne
03.01.2022

03.01.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Tworzenie planu urlopowego Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
10.01.2022

10.01.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Tworzenie planu urlopowego Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
17.01.2022

17.01.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Tabele oraz nazwy własne w Excelu Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
24.01.2022

24.01.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Tabele oraz nazwy własne w Excelu Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
31.01.2022

31.01.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Tworzenie KPI oraz dashboardów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
07.02.2022

07.02.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 Tworzenie KPI oraz dashboardów Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
21.02.2022

21.02.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 TOP 50 skrótów klawiszowych Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne
28.02.2022

28.02.2022

g. 17:00-19:00

17:00-19:00 TOP 50 skrótów klawiszowych Filia nr 13, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE Edukacyjne