Baner gry Wybieg, po lewej sylwetka mężczyzny w garniturze z muszką w kształcie hantla
Wybieg – mobilna gra inspirowana cyklem Zygmunta Miłoszewskiego o prokuratorze Teodorze Szackim

Tytuł: Wybieg

Opis fabuły:

Kiedy w październiku 2012 roku prokurator Teodor Szacki dowiedział się, że wyjeżdża w delegację do Wrocławia i znalazł się na świeżo wyremontowanym, pomarańczowym dworcu, spodziewał się raczej nudnej, papierkowej roboty. Bo co może robić prokurator w mieście, w którym tak bardzo nic się nie dzieje, że w gazetach ukazują się artykuły o libacji na skwerku?

Na miejscu okazało się jednak, że wrocławska prokuratura pilnie potrzebuje wsparcia, próbując poradzić sobie z wojną gangów, sprawą pracownic żłobka, które znęcały się nad powierzonymi im dziećmi, odkryciem tajemnicy rozczłonkowanych zwłok odnalezionych w Leśnicy oraz autobusami MPK, w których znikają reklamówki pełne pieniędzy. Na domiar złego relacje prokuratury z prasą oraz nastroje społeczne w mieście zdecydowanie się pogarszają, kiedy w zimny niedzielny poranek pod koniec października odnalezione zostają trzy ciała. Wydaje się, że denatów – prezesa agencji modelingu, właścicielki małej, ale modnej marki odzieżowej i drobnego przedsiębiorcy z branży komputerowej nic nie łączy.

To Twoje pierwsze dni w pracy na stanowisku asystenta prokuratora. Postaraj się zrobić wrażenie na Szackim swoimi kompetencjami i zaangażowaniem. Udział w tej sprawie pod okiem tak doświadczonego prokuratora na pewno pomoże Twojej karierze. A, no i będziesz częścią machiny, która dba o to, żeby panowała sprawiedliwość. Czy jakoś tak…

Organizatorzy: Grę przygotował zespół Mediateki.

Data premiery i miejsce startu: Premiera miała miejsce 28 października 2021 roku. W wersję popremierową można grać w dowolnym momencie.

Uwaga! Tym razem nie startujemy pod Mediateką. Grę możesz rozpocząć w swoim domu, ale przygotuj się na to, że Szacki będzie chciał odwiedzić kilka miejsc we Wrocławiu. 

Dla kogo: dla dorosłych

Kod QR: 

Kod QR, za pomocą którego można pobrać grę Wybieg w aplikacji ActionTrack.
Pobierz grę, skanując kod QR lub klikając na telefonie lub tablecie z zainstalowaną aplikacją ActionTrack w link Wybieg.