Z przyjemnością informujemy, że Srebrną Wrocławską Kartę Seniora można wyrobić także w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przypominamy, że powyższa karta jest przeznaczona dla mieszkańców Wrocławia w wieku 60+ i upoważnia ich do korzystania z wielu promocji, zniżek i specjalnych ofert z zakresu kultury, edukacji, zdrowia, sportu, rekreacji i innych.

Srebrną Wrocławską Kartę Seniora można wyrobić nie tylko w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy placu Dominikańskim 6, ale również w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Powyższa karta jest przeznaczona dla mieszkańców Wrocławia w wieku 60+ i upoważnia ich do korzystania z wielu promocji, zniżek i specjalnych ofert z zakresu kultury, edukacji, zdrowia, sportu, rekreacji i innych.

Więcej informacji na dostępne na stronie internetowej wrocławskich seniorów.

Poniżej wykaz filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, które będą wydawały Srebrną Wrocławską Kartę Seniora:

Uwaga: Realizacja projektu wstrzymana z powodu epidemii.