Wrzesień to miesiąc seniorów. To właśnie dla nich przygotowaliśmy wraz z inkBOOK Europe konkurs, w którym można wygrać wyjątkowy czytnik inkBOOK Focus. Bo wierzymy, że nowe technologie są bezcennym wsparciem w powszechnym dostępie do dóbr kultury dla wszystkich zmagających się z rozmaitymi wyzwaniami i ograniczeniami w codziennym życiu i że komfort czytania nie powinien zależeć od wieku!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

• uzupełnić zdanie: „Czytanie jest jak…………… . InkBOOK to wolność czytania”
  • przesłać zgłoszenie konkursowe na adres mailowy przejscie@biblioteka.wroc.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zasady konkursu:

• Wiek uczestników: 50+
  • Przesyłanie zgłoszeń: do 26.09.2021, do godziny 23:59
  • Wybór zwycięzcy: do 30.09.2021 roku do godziny 15:00.
  • Odbiór nagrody: 1.10.2021 o godz. 12:00, w Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, w Centrum Innowacji Przejście, pl. Teatralny 5 poziom -1.
  • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest akceptacja Regulaminu Konkursu. Wysłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Nagroda:

Główna nagroda – czytnik inkBOOK Focus o wartości 949 PLN oraz 2 miesiące abonamentu Legimi.
Więcej o nagrodzie głównej dowiesz się na stronie producenta czytników inkBOOK.

Zdjęcia czytnika e-booków inkBookFocus
napis inkbook