Adrianna Jarczyk w samochodzie, podczas podróży.

Zapraszamy na prelekcję online w ramach festiwalu podróżniczego Równoleżnik Zero.

Adrianna Jarczyk

rodowita Tarnowianka, która od zawsze marzyła o tym, by poznawać świat. W wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji. Jak sama twierdzi, Glasgow było dla niej prawdziwą lekcją życia i to właśnie to miasto wyrobiło jej charakter. Już wtedy wiedziała, że w pracy chce… zarabiać pieniądze na podróże. 🙂 Tak też się stało i po trzech latach zostawiła pracę na managerskim stanowisku w firmie logistycznej i wyruszyła w swoją pierwszą podróż. Za 150 funtów udało jej się kupić bilet do Puerto Rico… i tak to się wszystko zaczęło.

„Wenezuela i czasy jej świetności”

To będzie opowieść o podróżowaniu bez pośpiechu i bez planu. O napotkanych w czasie podróży ludziach, którzy uczą życia, inspirują, ale też uczą pokory i tego, jak cieszyć się z małych rzeczy.

Transmisja spotkania będzie dostępna na fanpage’ach Równoleżnik Zero – Wrocławski Festiwal Podróżniczy, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Biblioteka Turystyczna oraz Mediateka!

Data wydarzenia: 20.02.2021

Godzina: 18:30