Zapraszamy na dwa bezpłatne warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych na: „Co zrobić, kiedy nie ma siły dalej iść — praktyczne techniki i narzędzia do samopomocy i powrotu do zdrowia” oraz „Jak znaleźć wspólny język z dzieckiem?”.

Warsztaty skierowane są do osób z Ukrainy i będę przeprowadzone w języku ukraińskim przez psycholożki na co dzień pracujące przy Projekcie Bezpłatnej Pomocy Psychologicznej w Fundacji Kalejdoskop Kultur. Na spotkanie można przyjść z dzieckiem, organizator zapewnia animatora, który miło spędzi czas z dziećmi.

Co zrobić, kiedy nie ma siły dalej iść — praktyczne techniki i narzędzia do samopomocy i powrotu do zdrowia

Obecnie wszyscy żyjemy w stanie permanentnego niepokoju i napięcia. Jak możemy siebie wspierać? Czy odporność psychiczna istnieje? A jeśli tak, to jak ją rozwijać? Jak wspierać partnera i relacje długodystansowe i skąd brać siłę, aby wytrzymać wszystkie wyzwania losu?

Jeśli codziennie zadajecie sobie te pytania i nie znajdujecie na nie odpowiedzi, zapraszamy na spotkanie z psycholożką Yulią Sulaevą. Spotkanie w sprzyjającej i przyjaznej atmosferze z możliwością zagłębienia się w sobie i zrozumienia siebie.

Podczas spotkania:

  • otrzymacie skuteczne narzędzia i mechanizmy do samoregeneracji,
  • pogłębicie umiejętność słuchania swojego ciała, organizmu, działania w zgodzie z nim i wspierania go,
  • posłuchacie porad psycholożki, jak wspierać partnera na odległość i nie stracić intymności.

Zapisy przez formularz online


Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Kalejdoskop Kultur i Medecins du Monde. Partnerami na naszych osiedlu są Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA i Biblioteka Miejska Filia nr 29.

Data wydarzenia: 29.11.2022

Godzina: 17:00-19:00

Adres:
Filia nr 29
ul. Reja 1
50-354 Wrocław
tel.: 71 326 60 63