Trzy kanały muzyki

Czy nadajesz na tej samej fali? Przyjdź do Famy i sprawdź! Zapraszamy 14 lutego o 19:00 na Walentynkowe Silent Disco, podczas którego zanurzymy się w rytmy muzyki…na słuchawkach.

Silent Disco to impreza na której jest cicho, nie słychać muzyki, ale ludzie tańczą. Do tego w różnym rytmie. Z boku Silent Disco wygląda intrygująco. Każdy z uczestników ma na uszach futurystyczne słuchawki, które świecą w jednym z trzech kolorów. Kolory odpowiadają wybranym kanałom, czyli konkretnej muzyce granej przez jednego z DJ-ów. W dowolnym momencie można zmienić kanał i posłuchać jednego z dwóch DJ stojących za konsoletami. Każdy z nich prezentuje inny styl lub muzykę. BONUS! Na imprezie będzie dostępny trzeci kanał włączania muzyki (tablet muzyczny), który należeć będzie do uczestników. 

Ważne informacje:

Kiedy: 14 lutego 2024, w godzinach 19:00-22:00.

Bilety:

  • 10 złotych – dla posiadaczy aktywnej karty Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu.
  • 20 złotych – dla osób bez karty MBP

Przy zakupie biletu w kwocie 10zł przed wejściem na imprezę należy okazać imienną kartę MBP (1 karta to 1 bilet).

Sprzedaż rozpoczyna się 1 lutego. Bilety dostępne online w serwisie Biletyna oraz stacjonarnie w CBK FAMA w godzinach 14:00-19:00. Pula biletów: 80

Zapraszamy wszystkich

Na nasze walentynkowe święto w Famie zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 15 rok życia. Zgoda na udział dla osób niepełnoletnich będzie dostępna na Recepcji Kultury w CBK FAMA. Podpisaną zgodę przez rodzica/opiekuna prawnego należy przedstawić przed wejściem na imprezę.

Partnerem imprezy jest cukiernia & kawiarnia „Słodki Adres”. Na wszystkich uczestników czekać będzie kod rabatowy -10% na WSZYSTKO do wykorzystania w kawiarni „Słodki Adres” na Psim-Polu (kupon ważny od 14 do 21 lutego 2024).

Sober party- impreza bez %

Organizując to wyjątkowe wydarzenie wychodzimy naprzeciw trendom europejskim i światowym. Pamiętajmy, że istnieje wiele sposobów na cieszenie się czasem ze znajomymi i tworzenie niezapomnianych wspomnień Bądź z nami!

#ImprezaBezAlkoholu #InnowacyjnaRozrywka

twarz kobiety z krótkimi włosami i serduszkiem na policzku
Zanurz się w trzy rytmy muzyki
osoby tańczące ze świecącymi słuchawkami
Jedyne takie Silent Disco…

Data wydarzenia: 14.02.2024

Godzina: 19:00-22:00

Adres:
CBK FAMA - Filia nr 11
ul. Bolesława Krzywoustego 286
51-312 Wrocław
tel.: 71 777 99 44