W ramach warsztatów:

1. Opowiemy czym jest node.js i do czego przydaje się w pracy frontend developera.
  2. Pokażemy, jak szybko i bezboleśnie rozbudowywać swój projekt o zewnętrzne biblioteki z wykorzystaniem npm.
  3. Zapoznasz się z nowoczesnym podejściem do tworzenia aplikacji webowych.
  4. Powiemy, w jaki sposób wykorzystać JS do wprowadzania zmian na stronie internetowej.
  5. Wyjaśnimy, czym są zdarzenia i jak je obsługiwać.
  6. Wprowadzimy cię w tajniki programowania obiektowego.
  8. Zakodujemy wspólnie prostą grę z wykorzystaniem HTML, CSS i JS !

Zajęcia poprowadzi:

CodersCrew
Jedna z największych inicjatyw związanych z programowaniem na terenie Wrocławia. Działają aktywnie już od ponad 4 lat budząc w ludziach pasję do programowania, a następnie dając im możliwości wykorzystania swoich umiejętności w praktyce i zdobycia wymarzonej pracy. Pomagają eksplorować branżę IT, pokazują możliwe ścieżki kariery oraz przedstawiają realia panujące na różnych stanowiskach. Zapewniają narzędzia i kompletne ścieżki nauki, dzięki którym można swobodnie pogłębiać swoją znajomość wybranej dziedziny. Biorą udział w licznych konferencjach związanych z programowaniem, angażują się w hackathony oraz prowadzą prelekcje.

Termin: 25.09 (sobota), godzina 09:00-12:00
Koszt: 40 złotych od osoby