Okładka gry Tropy ekonomii: luba na starym papierze.

Tytuł: TROPY EKONOMII. Tajemnica mumii

Opis fabuły: Podczas remontu „Zetki”, popularnego budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zostaje odnaleziona mumia. Policji udaje się ustalić, że są to zasuszone zwłoki mężczyzny, które zostały zamknięte w starej skrzyni na strychu ponad trzydzieści lat temu. Śledztwo zostaje umorzone ze względu na przedawnienie. Jednak pracownicy Biura Promocji UEW nie dają za wygraną. Prowadzą swoje prywatne dochodzenie, podejrzewając, że denat jest ofiarą naukowych rozgrywek personalnych. Otrzymują list, który przyspiesza bieg wydarzeń. Anonimowy autor listu deklaruje, że zna prawdę, może sprawić, że mumia „zacznie mówić”. Informator nie odkryje jednak kart za darmo, ale też nie wyjawi tajemnicy byle komu. Jesteście ciekawi, co będzie dalej? Weźcie udział w grze miejskiej!

Prawdziwy tropiciel prawdy musi wykazać, że zna się na ekonomii i strategii oraz potrafi logicznie myśleć… Poznasz kolejne wskazówki prowadzące do rozwiązania zagadki, jeśli poradzisz sobie z zadaniami informatora. Dołącz od śledztwa prowadzonego przez pracowników Biura Promocji UEW i odkryj tajemnicę dawnej zbrodni!

Organizatorzy: Grę stworzył zespół Centrum Innowacji PRZEJŚCIE w partnerstwie z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Akademią Wojsk Lądowych w ramach wydarzenia: Poligon Naukowy/ Park Wiedzy/ Dolnośląski Festiwal Nauki.

Data premiery: 14 września 2019 r.

Dla kogo: Wszystkie osoby

Miejsce startu: Przejście Świdnickie, od strony KFC

Uwagi: Gra miejska „TROPY EKONOMII. Tajemnica mumii” stworzona została na podstawie opowiadania Tamary Chorążyczewskiej „Kryminał bardzo ekonomiczny”.

Zeskanuj smartfonem lub tabletem kod QR za pośrednictwem darmowej aplikacji ActionTrack i wejdź do gry.

Kod QR:

Kod QR, za pomocą którego można pobrać grę Tropy ekonomii w aplikacji ActionTrack.

Jeśli oglądasz tę stronę na telefonie lub tablecie z zainstalowaną aplikacją ActionTrack, możesz rozpocząć grę po kliknięciu w link: Tropy ekonomii.

Regulamin.