Wielkimi krokami zbliża się najsłodszy dzień w roku – Tłusty czwartek. Po raz pierwszy chcemy świętować go razem z wami na Jagodnie Spotykamy się w Filii nr 14 we Wrocławiu przy ulicy Grapowa 1.

Co czeka mieszkańców i mieszkanki Jagodna tego dnia?

Wybory najlepszego pączka na osiedlu

5 smakoszy i smakoszek pączków z Jagodna zdecydują używając swoich wszystkich zmysłów, który pączek zasługuję na miano Mistera Jagodna. W plebiscycie wezmą udział pączki zgłoszone przez lokalne biznesu z Jagodna, a całość poprowadzi Lech Moliński. Testerów i testerki pączków szukamy na Facebooku.

Pokaz słodkich filmów krótkometrażowych

W trakcie wyborów pączka będziemy zapraszać Was na krótkie i słodkie filmy, które na te okazję wybrał dla nas nasz prowadzący. Tytuły filmów do samego końca pozostaną naszą słodką tajemnicą.

Słodkie opowieści w bibliotece – warsztaty dla dzieci

W święto pączka, władcy łakoci, przestrzeń biblioteki stanie się jego królestwem. Zapraszamy dzieci do gier i zabaw związanych z tym cukierniczym cudem. Uczestnicy posłuchają lukrowanych opowieści i oddadzą się słodkiej kreatywności. Zapraszamy.

Dla kogo: Dzieci od pięciu lat
Zapisy: pod adresem mailowym: warsztaty.jagodno@gmail.com, pod numerem telefonu: 798 847 351 lub w Filii nr 14 MBP we Wrocławiu


Wszystkie wydarzenia, poza warsztatami są otwarte dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek Jagodna. Tłusty czwartek na Jagodnie organizujemy wspólnie z CALem Dobre Czasy na Jagodnie oraz Miejską Biblioteką Publiczną Filia nr 14 na Jagodnie.

Inne Centrum to projekt Fundacji Dom Pokoju, w ramach którego wspólnie z lokalnym biznesem, mieszkańcami oraz mieszkankami, instytucjami i aktywistami oraz aktywistkami działamy na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego wybranych wrocławskich osiedli. Projekt finansowany z budżetu Gminy Wrocław.

logotyp Inne centrum oraz logotyp Dom pokoju

Data wydarzenia: 16.02.2023

Godzina: 18:00

Adres:
Filia nr 14
ul. Wilhelma Grapowa 1
52-130 Wrocław
tel.: 798 847 351