Filia nr 19 rozpoczyna „Czwartki w bibliotece” – cykliczne spotkania dla dzieci z opiekunami. 24 listopada zapraszamy do sali multimedialnej na pokaz filmu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”. A tydzień później będzie można samodzielnie przenieść się do Valleby i rozwiązać zagadkę zaginionej książki.

1 grudnia o godzinie 17:30 zapraszamy na grę dla dzieci w wieku 4-10 (z opiekunami) inspirowaną serią „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” Martina Widmarka i Heleny Willis.

Baner do gry Tajemnica biblioteki. Grafika przedstawia chłopca i dziewczynkę z latarkami. Tekst: Tajemnica biblioteki/ Il. Helena Willis.

Maja i Lasse mają nową sprawę, ale nie mogą się jej podjąć, ponieważ jadą na wycieczkę. Pomóż detektywom rozwiązać zagadkę i odzyskaj zaginioną książkę.

Uczestnicy będą wykonywać zadania w aplikacji ActionTrack, korzystając jednocześnie z informacji umieszczonych na terenie biblioteki. To wyjątkowa okazja, by na chwilę przenieść się do Valleby i poprowadzić prawdziwe śledztwo.

Gra powstała dzięki uprzejmości Wydawnictwa Zakamarki.

Wstęp wolny, bez zapisów. Aby wziąć udział w grze, trzeba tylko mieć telefon lub tablet z dostępem do internetu oraz zainstalowaną aplikacją ActionTrack (do pobrania na systemy Android i IOS).

Biblioteczna maskotka, leniwiec Lagun trzyma w łapce lupę. Obok maskotki stoi książka "Tajemnica biblioteki". W tle regały biblioteczne.

A przy okazji leniwiec Lagun zaprasza do kącika dziecięcego. Znajdziecie u nas „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, cykle o Nelly Rapp i rodzinie Janssonów, a także wiele, wiele innych książek!

Data wydarzenia: 01.12.2022

Godzina: 17:30

Adres:
Filia nr 19
ul. Sołtysowicka 29 h
51-168 Wrocław
tel.: 886 038 110