Jesteśmy parą obieżyświatów prowadzących od siedmiu lat blog podróżniczy „Szybkie Podróże”. W naszych filmach na YouTube pokazujemy wędrówki po Polsce i całym świecie w przystępny sposób, zachęcając tym odbiorców do samodzielnych przygód i odkrywania ciekawych miejsc.

Okazuje się, że do spełnienia marzeń nie potrzeba ani góry pieniędzy, ani profesjonalnego sprzętu – wystarczy trochę odwagi i wygodne buty. Ten przekaz doceniło już ponad 43 tys. Subskrybentów, którzy razem z nami prowadzą wirtualne wędrówki.

""

Madera – Rajska Wyspa wiecznej wiosny

Hej! Z tej strony Paula i Szybki z bloga Szybkie Podróże! Tym razem zabierzemy was w podróż na Rajską Wyspę – Maderę! Zobaczycie egzotyczną przyrodę, tropikalne kwiaty oraz skosztujecie z nami lokalnych potraw i trunków.

Pójdziemy razem na szlak wśród gigantycznych zielonych paproci i monster, powdychamy zapach eukaliptusów, będziemy podziwiać niezwykłe klify wpadające do lazurowego oceanu oraz wschód słońca wśród morza mgieł na górskich szczytach.

Oprócz wędrówki szlakami wzdłuż levad, zabierzemy was w najciekawsze miejsca na wyspie oraz opowiemy o ich tajemnicach. Pokażemy najbardziej widokowe punkty i opowiemy o historii odkrywania Madery.

Doradzimy wam też jak samodzielnie zorganizować swoją maderską przygodę i pokażemy, że zwiedzanie świata wcale nie jest trudne i nie musi kosztować milionów monet.

Przyjdź! Rozsiądź się wygodnie i zasmakuj z nami pełnej słońca i kwiatów kultury oraz daj się zabrać w podróż do tego małego Raju na Ziemi!

Szczegóły spotkania

  • 11 kwietnia, godzina 20:30
  • Mediateka, pl. Teatralny 5

Program całego festiwalu znajdziesz w zakładce Program festiwalu.