Spotkanie autorskie z Moniką Kowalską – tłumaczenie na PJM

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Moniką Kowalską autorką sagi lwowsko-wrocławskiej „Dwa Miasta”. Intryguje ją przeszłość i świat, którego już nie ma, a tropienie losów przodków niezmiennie wywołuje u niej dreszcz emocji. Wielką miłością darzy zarówno Wrocław, jak i Lwów, z którego wywodzi się jej rodzina.

• 22 kwietnia 2023 o 15:00
  • Adresat: dorośli
  • Wstęp wolny dla czytelników

Tłumaczenie na PJM (Polski Język Migowy). Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością ruchową. Wydarzenie przyjazne osobom z autyzmem.

Spotkanie autorskie z Nadią Szagdaj – tłumaczenie na PJM

• 22 kwietnia 2023 o 17:00
  • Adresat dorośli
  • Wstęp wolny dla czytelników

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Nadią Szagdaj autorką książek kryminalnych. Pani Nadia jest zafascynowana historią Breslau, która trwa nieprzerwanie od wielu lat. W swoich powieściach, przedstawia Wrocław na wiele sposobów. Na spotkaniu opowie o nowej powieści, której fabuła jest osadzona w latach 50 XX wieku we Wrocławiu.

Tłumaczenie na PJM . Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością ruchową. Wydarzenie przyjazne osobom z autyzmem.

Program Kultura bez barier

Projekt „Jak się żyło w dawnym Wrocławiu…” realizowany jest w ramach programu „Kultura bez barier” realizowanego z programu Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Osi priorytetowa IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa.

trzy logotypy: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne

Data wydarzenia: 22.04.2023

Godzina: 11:00-18:00