W sobotę, 18 marca, zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z alpakami w MultiCentrum! Wstęp biletowany.

Dzieci dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy na temat alpak, każdy będzie mógł dotknąć alpakowej wełny oraz nakarmić zwierzaki ich ulubionymi przysmakami. Alpaki przyjadą do nas z zagrody Przytul Alpaki.

Na salę, w której odbędzie się alpakowe spotkanie, wpuszczone zostaną tylko dzieci. Rodzice/opiekunowie muszą poczekać w przedsionku, ponieważ zbyt duża liczba osób niepotrzebnie stresuje zwierzęta. Prosimy dorosłych o niekupowanie dodatkowych biletów dla siebie – obecność na sali wyłącznie dzieci to wymóg opiekunów alpak. Alpaki to zwierzęta bardzo czyste i hipoalergiczne. Na miejscu dostępne będzie do wglądu zaświadczenie weterynaryjne.

W drugiej części spotkania, gdy pożegnamy już naszych puchatych przyjaciół, dzieci wykonają miniaturowe alpaki z koralików Pyssla.

Zajęcia odbywają się w ramach Klubu Rodzica.

• wstęp wyłącznie z biletem zakupionym przez serwis Biletyna
  • bilety: 10 zł / 5 zł (dla posiadaczy aktywnej karty MBP)
  • dla dzieci w wieku od 7 lat (jeden bilet dla pary 1 dziecko + 1 opiekun)
  • regulamin udziału w zajęciach w ramach Klubu Rodzica dostępny jest na stronie Klubu Rodzica

Prosimy o przybywanie na wydarzenie 15 minut przed jego rozpoczęciem w celu weryfikacji biletów.

Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są jedynie posiadacze aktywnej imiennej karty bibliotecznej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu. W przypadku zakupu biletu ulgowego, prosimy o zabranie również karty bibliotecznej.

logotyp serwisu biletyna.pl

Data wydarzenia: 18.03.2023