Baner gry mobilnej Skarpetki Tyrmanda

W szary poranek otwierasz ciężkie drzwi do domu ciotki von Buch. Przestronne, ale lekko zabałaganione wnętrze pogrążone jest w mroku. Zapalasz światło i… jesteś w grze! Pora odkryć sekrety skrywane przez ten stary
budynek.

Zagraj w otwartą wersję najnowszej naszej gry i wciel się w rolę siedemnastoletniej Symforiany.

Co łączy drogą cioteczkę Ewarystę z pisarzem Leopoldem Tyrmandem? Kim jest tajemniczy mężczyzna w kolorowym krawacie? Spróbuj znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania. Grę polecamy osobom w każdym wieku.

Żeby zagrać, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że pobierzesz grę „Skarpetki Tyrmanda” w darmowej aplikacji ActionTrack. Fabuła inspirowana jest opowiadaniami Leopolda Tyrmanda, ale ich znajomość nie jest potrzebna do udziału w grze.

Jak zagrać?

Pobierz na smartfon lub tablet (z systemem Android lub iOS) darmową aplikację ActionTrack, zeskanuj za jej pośrednictwem kod QR i wejdź do gry. Upewnij się, że aplikacja jest zaktualizowana. Musisz mieć dostęp do Internetu. Jeśli oglądasz tę stronę na telefonie lub tablecie z zainstalowaną aplikacją ActionTrack, możesz rozpocząć grę po kliknięciu w link Skarpetki Tyrmanda lub skanując kod QR.

Kod QR gry:

Kod QR do gry mobilnej Skarpetki Tyrmanda
Pobierz grę, skanując kod QR lub klikając na telefonie lub tablecie z zainstalowaną aplikacją ActionTrack w link Skarpetki Tyrmanda.

Grę przygotował zespół Mediateki z okazji ustanowienia roku 2020 Rokiem Leopolda Tyrmanda.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art.80 ust 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.