Leopold Tyrmand w okularach z symbolem błyskawic. Tekst: Skarpetki Tyrmanda. Gra mobilna.

Tytuł: Skarpetki Tyrmanda

Opis fabuły: W szary listopadowy poranek otwierasz ciężkie drzwi do domu ciotki von Buch. Przestronne, ale lekko zabałaganione wnętrze pogrążone jest w mroku. Zapalasz światło i…

…i jesteś w grze mobilnej zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu! Wciel się w rolę siedemnastoletniej Symforiany i odkryj sekrety skrywane przez pewien stary dom. Co łączy drogą cioteczkę Ewarystę z pisarzem Leopoldem Tyrmandem? Kim jest tajemniczy mężczyzna w kolorowym krawacie? Spróbuj znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania.

Fabuła inspirowana jest opowiadaniami Leopolda Tyrmanda, ale ich znajomość nie jest potrzebna do udziału w grze.

Organizatorzy: Grę przygotował zespół Mediateki z okazji ustanowienia roku 2020 Rokiem Leopolda Tyrmanda.

Data premiery i miejsce startu: Można grać w dowolnym momencie, gra przygotowana jest w wersji na telefon, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dla kogo: dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art.80 ust 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Kod QR: 

Kod QR do gry mobilnej Skarpetki Tyrmanda
Pobierz grę, skanując kod QR lub klikając na telefonie lub tablecie z zainstalowaną aplikacją ActionTrack w link Skarpetki Tyrmanda.