Baner warsztatów festiwalu Równoleżnik Zero. Tekst: Czekoladowe impresje. Warsztaty

Podczas festiwalu Równoleżnik Zero, w ramach oferty rodzinnej zapraszamy na zajęcia inspirowane Ameryką Południową. Warsztaty będą realizowane online, a wszystkie materiały uczestnicy znajdą w KUFERKACH PODRÓŻNIKA. Będzie można je odbierać od 15 lutego w dwóch filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filli nr 1, ul. Sztabowej 98 oraz w Mediatece, pl. Teatralny 5.

Warsztaty „Czekoladowe impresje”

Jak wygląda droga od ziarna kakaowca po słodki przysmak? Kto był twórcą pierwszej tabliczki czekolady? I dlaczego czekolada poprawia nastrój? Podczas warsztatu zapakujemy słodkie chwile i spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Ważne informacje:

• Warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat.
  • Limit miejsc: 20 osób.
  • Zajęcia poprowadzi: Aneta Siwka, kierowniczka Centrum Innowacji Przejście.
  • Zapisy na warsztaty ruszają 8.02.2021 pod tym linkiem: Czekoladowe impresje.
  • Odbiór kuferków: od 15.02.2021 do dnia realizacji warsztatów.

Transmisja warsztatów odbędzie się na fanpage’ach Równoleżnik Zero – Wrocławski Festiwal Podróżniczy, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Biblioteka Turystyczna, Mediateka oraz Centrum Innowacji Przejście.

Data wydarzenia: 19.02.2021

Godzina: 17:00