Rozpocznij przygodę z programowaniem w najszybciej rozwijającym się języku programowania. Zdobądź wiedzę i praktyczne kompetencję, które dzięki naszemu wsparciu pomogą Ci znaleźć pracę i odmienić Twoje życie.

Kurs

Python to niezwykle wydajny i wszechstronny język programowania, który znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach. Stanowi fundament rozwiązań wykorzystywanych przez YouTube’a czy aplikacje Google’a.

Nasz intensywny kurs podstaw programowania w języku Python, prowadzony przez Ligę Niezwykłych Umysłów, przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem a chcą rozwinąć swoją karierę. W ramach zajęć uczestnicy dostaną dostęp do zadań na platformie Ligi Niezwykłych Umysłów a po zakończeniu kursu zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Zajęcia realizowane na sprzęcie organizatora.

Regulamin organizacji zajęć i warsztatów w Centrum Innowacji Przejście w stanie zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2

Oświadczenie zapoznania się z regulaminem organizacji zajęć i warsztatów w Centrum Innowacji Przejście (PDF, 410KB)

PYTHON level 1

Zakres kursu:

• zmienne i typy danych
  • podstawowe operacje wejścia / wyjścia
  • łańcuchy tekstowe
  • operatory arytmetyczne
  • wyrażenia, instrukcje warunkowe
  • pętle, sekwencje danych w Pythonie
  • słowniki

Terminy: 06.10, 13.10, 20.10, 27.10 (4 kolejne wtorki)