Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu oferuje bezpłatny dostęp do e-booków z serwisów IBUK Libra, która zapewnia dostęp do ponad sześciu tysięcy e-booków w języku polskim.

W zbiorach IBUK Libra można znaleźć publikacje specjalistyczne i akademickie z zakresu prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych, jak również publikacje dla dzieci i młodzieży. W ostatnim czasie w serwisie pojawiło się wiele darmowych publikacji skierowanych do uczniów szkół podstawowych i średnich.

Miło nam poinformować, że wszystkie aktywne kody do IBUK Libry zostały przedłużone na kolejny rok. Jeśli chcą Państwo uzyskać swój PIN, wystarczy odwiedzić jedną z naszych bibliotek i poprosić o udostępnienie kodu lub zgłosić się po niego mailowo do swojej filii. Przypominamy, że konto biblioteczne nie może być obciążone zadłużeniem.

Więcej o serwisie IBUK Libra, zasadach dystrybucji kodów i ścieżce dostępu, przeczytają Państwo w zakładce e-zbiory.