Na kwietniowym spotkaniu Młodzieżowego Klubu Czytelniczego omówimy wspólnie „Anatomia. Love story” Dany Schwartz i trzy tomy mangi Noragami” duetu Adachitokan.

Wybrane tytuły

Po ciepłym przyjęciu mangi „Zapiski zielarki” tym razem również zaczytujemy się w książce o silnej młodej kobiecie, czyli „Anatomia. Love story” Dany Schwartz. Główna bohaterka, Hazel pragnie zostać chirurgiem w czasach niesprzyjających zrealizowaniu tego marzenia

Wybrana przez nas manga „Noragami” autorstwa duetu Adachitokan to mix fantasy, komedii i akcji. To klasyczny już tytuł wśród fanów tego tematu, który w tym roku w styczniu zakończył się wraz z 27 tomem.

Kwiatowy Tydzień Książki

Po sezonie gryzących swetrów i mandarynek w końcu doczekaliśmy się upragnionej wiosny, a co za tym idzie najbliższe spotkanie Pozdrowień będzie organizowane w ramach tygodnia kwiatowego.

Co planujemy?

Urządzimy sobie piknik w stylu japońskiego zwyczaju hanami, czyli podziwiania kwiatów wiśni w rozkwicie. Będzie kwiatowo, programy w whisper challange, zrobimy wspólnie onigiri, czyli trójkątne kanapki z ryżu.

Dla kogo?

Dla wszystkich którzy mają około 11-13 lat i chcą porozmawiać o dorastaniu, szkole, książkach, posłuchać opowieści innych, pomilczeć, nawiązać nowe przyjaźnie czy spróbować czegoś nowego.

Wstęp wolny bez wcześniejszego kontaktu.

Data wydarzenia: 25.04.2024

Godzina: 17:00

Adres:
Filia nr 23
bulwar Ikara 29-31
54-130 Wrocław
tel.: 71 354 72 64