Na zdjęciu Michał Szczęśniak stoi na ulicy w Ameryce Południowej. Tekst: Michał Szczęśniak, spotkanie, 20 lutego, godzina 12.30.

Zapraszamy na prelekcję online w ramach festiwalu podróżniczego Równoleżnik Zero.

Michał Szczęśniak

właściciel wodnej firmy ratowniczej, później założyciel szkoły pływania i organizacji ratowniczej. W wieku dwudziestu ośmiu lat zrozumiał, że w ratownictwie wodnym bardziej już się nie rozwinie i czas na coś nowego. Jego marzeniem była Ameryka Południowa od zawsze… Uporządkował sprawy zawodowe i kupił bilet w jedną stronę do Argentyny. Wcześniej podróżował po całym świecie, ale na tę podróż chciał się wybrać na dłużej. W podróży spędził trzy lata. Po powrocie do kraju skupił się na tym, aby podzielić się wiedzą, którą zdobył w Ameryce Południowej. Owocem podróży jest książka „Podróż intuicyjna – droga w dwóch kierunkach”.

„Podróż intuicyjna. Trzy lata w Ameryce Południowej”

Będzie to opowieść o tym, jak używać własnej intuicji w podróży, o najpiękniejszych miejscach w Ameryce Południowej, o wielu niesamowitych ludziach, o kulturze, obrzędach i rytuałach Indian.

Transmisja spotkania będzie dostępna na fanpage’ach Równoleżnik Zero – Wrocławski Festiwal Podróżniczy, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Biblioteka Turystyczna oraz Mediateka!

Data wydarzenia: 20.02.2021