Okładka książki "Pies dla kota? Toż to psota!": Biały pies z łatą wokół oka i czarny kot patrzą na siebie. Tekst: spotkanie autorskie z Joanną Rozwadowską.
Autorka okładki książki: Małgorzata Herrera

Biblioteka na Sołtysowicach zaprasza na spotkanie z panią Joanną Rozwadowską, autorką książki „Pies dla kota? Toż to psota!”. „Pies dla kota? Toż to psota!” to edukacyjne opowiadanie – behawioryjka – które pozwala zabrać dziecko w podróż po emocjach psa i kota, aby wspólnie odkrywać uczucia i lepiej rozumieć zachowania zwierząt i własne.

Międzynarodowy Dzień Kota (17 lutego) to doskonała okazja, żeby posłuchać, jak autorka czyta swoją książkę. Podczas spotkania będzie można także porozmawiać z panią Joanną, behawiorystką zwierząt towarzyszących, nie tylko o kotach, a na koniec sprawdzić swoją kreatywność.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-14, z opiekunami. Prosimy o zapisy w bibliotece, telefonicznie (886 038 110) lub mejlowo (mbp19@biblioteka.wroc.pl).

Data wydarzenia: 17.02-17.02.2024

Godzina: 11:00